w ,

Już niedługo pojawią się nowe cinematiki z LoLa i Valoranta. Co o tym wiadomo?

Wrzucono posty, które sugerują, że nadchodzą nowe cinematiki związane z grami Riotu.


Produkcje Riot Games znane są nie tylko ze swojej ogromnej i kreatywnej społeczności, barwnych bohaterów czy ciekawego gameplay’u, ale również ze świetnych cinematików, które potrafią zaprzeć dech w piersiach.

Filmy związane z League of Legends zazwyczaj stoją na niesamowicie wysokim poziomie, a ich twórcy przywiązują uwagę do najmniejszych szczegółów. Cinematikom towarzyszy także dobrze dobrana muzyka czy dialogi.

Najnowsze wpisy, które pojawiły się w internecie, sugerują, że już niedługo fani gier od Riot Games dostaną nowe animacje. Co o tym wiadomo?

Nowe cinematiki z Valoranta i League of Legends

Axis Studios to firma zajmująca się tworzeniem animacji związanych z grami komputerowymi, filmami i nie tylko. Studio stworzyło wiele teledysków i trailerów, które zapewne kojarzy wiele osób.

Na oficjalnym Twitterze firmy pojawił się nowy post, który zawiera wzmiankę o powrocie do pracy po świętach i sylwestrze oraz ma dołączony krótki filmik przedstawiający bohaterów Valoranta.

Nie możemy doczekać się ponownego spotkania i tworzenia niesamowitych projektów z teamem już od jutra. 

Rok 2022 – nadciągamy!

Zamieszczona animacja trwa jedynie 4 sekundy i widać na niej znane postacie ze strzelanki od Riot Games – Jett, Cyphera, Viper, Phoenixa i Yoru.

Druga zapowiedź to cinematic z League of Legends, który będzie nosił nazwę “The Call”. Opublikowano miniaturę filmu, na której widać Pantheona.

Premiera animacji odbędzie się 7 stycznia, czyli w dzień startu sezonu 2022.

Wielu graczy LoLa doszukuje się w tytule nowego cinematicu nawiązania do różnych postaci z gry. “Call of Power” to nazwa innego filmu z Ligi, który został wydany 26 lipca 2018 roku. Głównym bohaterem animacji był Ryze.

Innym nawiązaniem może być “Call of the Forge God”, czyli nazwa superumiejętności Ornna.

Jeden z graczy zasugerował także, że może być to skrót od “Call of the Abyss”, co odnosiłoby się do Pustki z LoLa. Wielu fanów twierdzi, że istnieje sporo przesłanek na temat tego, że event związany z Voidem obędzie się w tym roku (zobacz: Dlaczego gracze LoLa przewidują, że w 2022 roku odbędzie się wydarzenie związane z Pustką?).