w

Kiedy rework Fiddlesticksa zostanie wydany? Riot podpowiada

Riot Games

Aktualizacja bohatera Fiddlesticks jest już blisko?


Dobre kilka miesięcy temu w głosowaniu na następne w kolejce postacie do całkowitej zmiany, spośród kilku kandydatów wygrał Volibear i Fiddlesticks. Ze szczątkowych informacji, które dostarczają czerwoni wiemy, że prace posuwają się powoli naprzód.

Największy szum z tej dwójki wywołuje Voli, wygląda na to, że pracownicy wolą mówić i dyskutować o nim. Tym razem jeden z Rioterów szepnął słówko w stronę mainów Stracha na Wróble.

Nadciąga strach

Historia Fiddla jest przerażająca, a sama postać ma predyspozycje do zostania głównym złym rodem z amerykańskich horrorów. Właśnie w takim kierunku prowadzony jest projekt.

Nils Wellander

Dlatego nie powinno nas dziwić, że mówi się o nim tak mało. Przecież nikt nie powinien być pewny, kiedy nadciągnie mrok. Klimat na tyle udzielił się pracownikom, że jeden z nich w oficjalnym dziale poświęconym graczom uwielbiającym bohatera, dodał ciekawą zapowiedź.

To powiedziawszy, nie chcesz zostać w ciemności na trochę dłużej. Fiddle jest tuż za rogiem. Nie mów tylko, że cie nie ostrzegałem…

Reav3 zdradził również, dlaczego wszystko zajmuje tak wiele czasu. Powodem jest duża ilość skórek w  tym te legendarne. Każdą należy zaprojektować ponownie, włącznie ze splash artami i chromami.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends