Kiedy Vex zostanie ujawniona? Gracze prawdopodobnie nie będą musieli długo czekać

League of Legends

Reklama

Kiedy Riot zdecyduje się na oficjalne ujawnienie najnowszej bohaterki?

Reklama


Tajemnicza przedstawicielka rasy Yordli zapowiedziana została już kilka miesięcy temu. Wiemy również, że miała wyjść do świata League przed Akshanem, ale zaawansowanie jej mechanik sprawiło, że deweloperzy musieli poświęcić jej nieco więcej czasu.

Teraz jednak do jej premiery pozostało naprawdę mało czasu, a ekscytacja graczy powoli rośnie. Niektórzy nie mogą doczekać się, aby ujrzeć nowe mechaniki, dla których twórcy podnieśli wymagania LoLa. Inni natomiast chcą zobaczyć ponurego Yordla. Kiedy więc Vex ujrzy światło dzienne?

Ujawnienie Vex

Na pytania graczy o premierę nowego maga odpowiedział jeden z Rioterów, a dokładniej – Ryan “Reav3” Mireles, główny producent ds. bohaterów. Co prawda w jego wypowiedzi nie pada konkretna data, ale wiadomo już, że nowa postać pojawić ma się we wrześniu.

Reklama

O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, Vex powinna pojawić się we wrześniu. Pracujemy obecnie nad wprowadzeniem do gry jej źródła mocy (czyli cienia), dlatego zostanie wydana nieco później niż wydarzenie Strażników Światła. Mamy nadzieję, że w międzyczasie macie wiele radości z nawiązywania znajomości z ponurym Yordlem, który zajmuje specjalne miejsca w sercach fanów gotyku <3

(Jeśli wam to umknęło, przypominamy, że Vex jest częścią historii Strażnicy Powstają, którą już teraz możecie znaleźć w kliencie!).

Oznacza to, że jeżeli wszystko poszło z planem i faktycznie możemy się jej spodziewać we wrześniu, to ważne są tutaj dwie daty. Pierwsza to 9 września, tutaj raczej nie zobaczymy bohaterki na oficjalnych serwerach, ale może wyjść właśnie na PBE, jeżeli twórcy chcą wprowadzić ją jeszcze w tym miesiącu, czyli 22 września w aktualizacji 11.19.

Na ten moment dokładna data wciąż nie jest znana. Jeżeli jednak prace nad Vex idą pomyślnie, już niedługo deweloperzy powinni stopniowo zacząć ją zapowiadać.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej