w

Kolejny problem z wyzwaniami w LoLu. Z jakiegoś powodu Riot nie zaklasyfikował Rell i Nautilusa w roli wsparcia

Riot Games

Gracze LoLa zastanawiają się, dlaczego Rell i Nautilus nie są oznaczeni jako support.


Wyzwania są już na oficjalnych serwerach od ponad tygodnia. Wciąż jednak nie działają prawidłowo, a gracze zgłaszają nowe błędy. Tym razem okazuje się, że wybierając dwóch wspierających, nie można zrobić jednej z misji.

Nautilus oraz Rell nie zostali zakwalifikowani do wyzwania “Lepsze wsparcie”. W związku z tym gracze muszą wykonać je za pomocą innych championów, a ich mainy znów mają problem.

Pokrzywdzone mainy Rell i Nautilusa

Od razu po wyjściu wyzwań na oficjalne serwery okazało się, że niektóre misje są niedostępne dla poszczególnych bohaterów. Między innymi posiadając wszystkie skórki do Aurelion Sola lub też Taliyah, nie da się odblokować zadania związanego z kolekcją skinów do jednej postaci. Więcej o tym można przeczytać w tym artykule <KLIK>.

Dodatkowo niektóre z nich są toksyczne i wymagają “trollowania”, jak 0 śmierci w trybie ARAM. To nie podoba się graczom, którzy chcą wygrać mecz, a nie patrzeć, jak Lux ze startowymi przedmiotami nie zadaje żadnych obrażeń i rzuca tylko tarczę zza drugiej wieży.

Tym razem gracze znaleźli kolejny problem. Redditor o nicku Dralixx zauważył, że grając jednakowo Rell, jaki Nautilusem, nie zalicza mu wyzwań. W związku z tym oznacza to, że prawdopodobnie Riot nie dodało tych dwóch postaci do roli wsparcia. Chodzi tutaj o misję “Lepsze wsparcie”, polegającą na ukończeniu wyzwania w zdobywaniu złota wcześniej niż przeciwnik.

Zamiast tego są bohaterowie, którzy aktualnie ze wsparciem nie mają nic wspólnego, jak Taliyah, Syndra, Orianna lub też Fiddlesticks. Być może jest to niedopracowanie i wkrótce zostanie to naprawione. Na ten moment, jeżeli komuś zależy na tej misji, należy wybrać innych championów.