w

Krytykujący LoLa gracz sprawił, że osoba odpowiedzialna za eventy została “przeniesiona”

Praca marzeń w Riocie po jednym poście? Riot zaproponował graczowi prawdopodobnie wysokie stanowisko.


Aktualny stan League of Legends budzi wiele zastrzeżeń i często krytykowany jest przez graczy na forach społecznościowych. Szczególnie jeżeli chodzi o nowe wydarzenia i przepustki z nimi związane. Przez kilka ostatnich lat społeczność zauważyła, że obecne eventy nie dorównują tym starszym.

Odpowiedzialny był za to między innymi KenAdamsNSA. Jako jeden z głównych pracowników Riotu podejmował ważne decyzje dotyczące wydarzeń przez ostatnie 5 lat. Teraz w swoich mediach ogłosił, że zostaje przeniesiony do innego działu. Prawie 3 tygodnie temu Riot zaoferował pracę osobie krytykującej obecny stan Ligi.

Nowy lider do spraw wydarzeń

Przez kilka ostatnich lat w League of Legends zmieniło się naprawdę dużo. Odblokowano poziomy, zmieniono całkowicie przedmioty i podzielono je na klasy, oprócz tego Riot wprowadził Patronów oraz Wyzwania. Warto wspomnieć także o Hextechowych Łupach, prestiżowych skórkach i punktach, które teraz zmieniono na Mityczną Zawartość.

Jednak jakość wydarzeń mocno się pogorszyła. Riot nie zmienia już wyglądu map, jak Summoner’s Rift, nie mówiąc już o Howling Abbys, runach i przedmiotach. Na ten temat rozpisał się szeroko użytkownik Reddita o nicku Lanaluse. W swojej wypowiedzi na ponad 2500 słów podsumował ostatnie 13 lat gry i wyszło mu to naprawdę nieźle. Całość podzielił na kilka rozdziałów ukazujących, jakie plany na swój produkt miał deweloper.

Post spodobał się nie tylko graczom, ale i Riot Tryndamere. To właśnie on jest prezesem działu marketingowego Riot Games, pod który podlegał do tej pory KenAdamsNSA. W komentarzu poprosił on autora o kontakt i zapytał go, czy może szuka pracy.

Niesamowity post. Czy jesteś zainteresowany pracą? Powinniśmy porozmawiać 🙂

Po braku kontaktu postanowił także udostępnić post na swoim głównym profilu na Twitterze, gdzie poprosił swoją społeczność o dotarcie do autora.

Pomóżcie mi zdobyć uwagę od tego postującego, proszę. Niesamowity post!

W komentarzach wyjaśnił także, że dzięki takim postom firma wciąż jest w stanie się rozwijać, a tworzenie nowych ciekawych treści jest wyczerpujące. Ostatecznie panowie na początku czerwca złapali kontakt i wymienili się wiadomościami. 21 czerwca na swoim profilu wiadomość opublikował KenAdamsNSA, że zmienia dział i nie pracuje już nad wydarzeniami.

Wiele osób spekuluje, że to właśnie przez post redditora. Trynda porozmawiał z graczem i być może podjęto decyzję o zmianie osoby odpowiedzialnej za wydarzenia. Mimo wszystko społeczność cieszy się, że nielubiany przez graczy KenAdamsNSA zmienił stanowisko. Na ten moment jednak nie wiadomo, kto przejmie jego stanowisko.