w

Których postaci nienawidzą gracze LoLa i banują je bez względu jak silne obecnie są?

Postacie znienawidzone przez graczy League of Legends.


W League of Legends mamy już prawie 160 przeróżnych postaci i metę, która zmienia się praktycznie co chwilę. Nic więc dziwnego, że najczęściej banowane postacie ciągle się rotują i mieszają.

Są jednak bohaterowie, których nienawidzi społeczności i blokuje je niezależnie od tego, w jakim stanie są obecnie. Na kogo nie chcą grać za wszelką cenę gracze League of Legends?

Najbardziej znienawidzeni

Chociaż w LoLu naprawdę jest co banować i meta potrafi zaskakiwać, to jednak są osoby, których to nie interesuje. Zamiast tego wolą oni blokować tylko i wyłącznie tego bohatera, który napsuł im kiedyś nieco krwi. Jeden z użytkowników Reddita wpadł na ciekawy pomysł – spytał ogólnie, jakich postaci gracze nienawidzą tak bardzo, że banują je od razu, niezależnie od mety.

Szybko okazało się, że spokojnie można wyróżnić kilka najpopularniejszych typów. Jeszcze przed tym, by mieć jakiś punkt odniesienia, warto spojrzeć na dane z aktualizacji 11.15 – to te postacie są obecnie najczęściej banowane:

A czego nienawidzą gracze?

Shaco

Jeżeli zapytamy graczy League of Legends, jakiej postaci nienawidzą, to zapewne w TOP 5 znajdzie się właśnie Demoniczny Błazen.

Potrafi znikać, zadawać ogromne obrażenia, posiada pacynki nakładające CCki, które utrzymują się przez kilkadziesiąt sekund, a także klona, który wybucha. Postać do trollowania przeciwników, musiała znaleźć się na tej liście.

Tryndamere

Trynda jest postacią na górną aleję, która polega głównie na auto atakach. Potrafi zadać potężne obrażenia już na pierwszym poziomie dzięki pasywce, która daje mu kryta. Dodatkowo jest nieśmiertelny przez 5 sekund.

Kassadin

Jak opisuje swój wybór do permabanowania użytkownik Reddita:

“Jego sŁaBa wczesna faza gry jest silniejsza niż 90% mojej puli bohaterów. Nawet jeśli mój dżungler wcześnie go zgnębi, jakoś wygra roamowanie z Katą i stanie się niepowstrzymany. Jego umiejętność bierna i Q sprawiają, że mój bohater jest bezużyteczny, a jego superumiejętność uniemożliwia mi zlikwidowanie go.”

Sylas

CCki, możliwość kradzieży superumiejętności, przyciąganie się, leczenie i spowolnienie. Sylas w dobrych rękach potrafi być niepowstrzymany i trudny do zlikwidowania. Dodatkowo im lepsze masz ulty w drużynie, tym lepiej dla niego. Trudno więc się dziwić, że mało kto go lubi.

Darius

Silny pierwszy poziom i potężne obrażenia na linii. Dodatkowo leczy się, przyciąga do siebie, daje spowolnienie, a jeżeli zresetuje pasywkę superumiejetności w walce drużynowej, jest w stanie zlikwidować całą drużynę.