w ,

Kubon o fatalnym przejęzyczeniu, które miało idealnie opisać challenge z Overpowem w LoLu

Każdemu czasem przytrafiają się fatalne przejęzyczenia.


Ostatnio wspominaliśmy o pomyłce Arquela, która mogłaby się zakończyć zbanowaniem go na Twitch. Streamer błędnie odczytał nick swojego widza, co w efekcie dało niezbyt lubiane na Twitchu słowo.

Tym razem chodzi o Kubona, który już przejęzyczył się specjalnie, nawiązując do Maszyny Czasu, która najbardziej znana jest obecnie z “Fatalnego przejęzyczenia”, które od lat jest niesamowicie popularne na Youtube.

Jak przejęzyczył się Kubon?

Streamer nie zrozumiał jednej z wypowiedzi swojego widza, w efekcie czego musiał później przeprosić. Nie to jednak najbardziej rozbawiło widzów, a późniejsza wypowiedź Kubona, który podsumował jednym zdaniem swój 10-dniowy challenge.

Ostatnio całe League of Legends na Twitchu zostało opanowane przez wyzwania i Kubon chyba idealnie podsumował większość z nich. Praktycznie każdy skończył się wyzywaniem, kłótniami, ewentualnie przerwaniem w połowie “bo nudy”.

Challenge zawsze wracają mniej więcej co roku w okresie letnim, więc następnej takiej fali można się spodziewać dopiero w 2021. Nie wiadomo jednak, czy po tegorocznych przygodach ktokolwiek się zdecyduje na powtórkę z rozrywki.