w

Main Yuumi wyjątkowo zamiast zostać zwyzywanym, to po meczu dostał takie wiadomości na PW

Mainy Yuumi przyzwyczajone są do tego, że inni ich wyzywają. To już nikogo ani nie dziwi, ani nie zaskakuje.


Yuumi jest zdecydowanie jedną z najmniej lubianych postaci, jeżeli chodzi o League of Legends. Dlatego nikogo nie dziwi, gdy po meczu, albo jego w trakcie mainy wybierające tę bohaterkę spotykają się z wyzywaniem, czy wulgarnymi wiadomościami.

Rzadko zdarza się, by ktoś chwalił Yuumi, szczególnie, gdy dany gracz po prostu się załamuje i na krytykę, lub czysty hejt reaguje tym samym. Tym razem OTP Yuumi podzielił się całkiem miłą historią o tym, co dostał na PW po rozegranej grze.

Zamiast wyzywania

Main Yuumi pisze, że często dostaje zaproszenia do znajomych od ludzi, którzy potem życzą mu śmierci. Tym razem po grze, w której miał załamanie przez wszystkie toksyczne pingi dostał PW, które na tyle poprawiło mu humor, że zdecydował się napisać o tym na Reddicie.

Co było w tych wiadomościach? Słowa otuchy, których main Yuumi się nie spodziewał. Najpierw jego sojusznik spytał, czy wszystko w porządku, bo widać, że coś było nie tak.

W teorii nie jest to nic wielkiego, ani niesamowitego. A jednak, zrobiło graczowi cały dzień i przywróciło chęci do grania w LoLa.