w

Mały, ale jakże fajny gest Fakera na scenie. Jako jedyny pożegnał w ten sposób przeciwników

Faker ma mnóstwo fanów na całym świecie. Zdecydowanie jest to jeden z najpopularniejszych, a może i najpopularniejszy gracz LoLa.


Faker na pewno zostanie na długo zapamiętany. Gracz przez lata utrzymuje wysoką formę, a szacunek innych zdobywa nie tylko świetnymi umiejętnościami w LoLu. Faker wielokrotnie pokazywał, że jest zwyczajnie dobrym człowiekiem.

Teraz, podczas MSI najczęściej pokazywanym fragmentem z Fakerem wcale nie jest klip z jego spektakularnym zagraniem czy mądrymi decyzjami podczas gry. W tym momencie mianem virala określa się zachowanie Fakera podczas schodzenia ze sceny przeciwników T1.

Faker pożegnał przeciwników

Faker po skończonym meczu T1 przeciwko Saigon Buffalo miał już wychodzić, ale w pewnym momencie zdecydował się zawrócić. Tylko po to, by zaklaskać przeciwnikom za dobry mecz.

Nie jest to nic wielkiego, nie zmieni to LoLa, nie sprawi, że gra będzie lepsza czy gorsza. W komentarzach jednak widać, że to takie małe gesty sprawiają, iż Fakera po prostu się szanuje.

Faker raczej nie spodziewał się, że ktokolwiek to dostrzeże. Jakimś cudem ujęła to jedna z kamer, a fani gracza wyłapali ten moment. Normalnie nikt by się o tym nie dowiedział. A w taki sposób obejrzano to już w różnych źródłach ponad milion razy.