w

Miłosna historia Gravesa i Twisted Fate’a ma w sobie pewien sekret. Riot potwierdził, że chodzi o nową postać

Jakby już sam fakt pojawienia się takiej historii nie był wystarczająco emocjonujący, to Riot dodał tam coś bardzo ciekawego, niezwiązanego w teorii z tą dwójką.


W związku z Pride Month w grach Riotu udostępniono wiele mniejszych i większych dodatków. Klasycznie jedni je hejtują, inni chwalą – standard, który powtarza się w LoLu i teraz w innych grach od kilku dobrych lat.

Jeżeli chcecie zgarnąć coś za darmo, to w LoLu udostępnione są chociażby ikony przywoływaczy. Pozwalają one na używanie specjalnych animacji:

Opowiadanie Gravesa i Twisted Fate’a

Oprócz dodatków do LoLa i innych gier, na oficjalnej stronie znalazło się również opowiadanie z wątkiem miłosnym Gravesa i Twisterd Fate’a, z którym warto się zapoznać.

Mianowicie w opowiadaniu znalazł się pewien sekret. Bardzo ciekawy sekret, który odnosi się prawdopodobnie do nowej postaci. W dialogu pojawia się taki opis o “tej drugiej” do Vayne:

— Straszna jest — powiedział Fate. — W życiu nie widziałem takich ciuchów. Tylu rąk.

Prawdopodobnie mowa tutaj o nadchodzącym ADC. Czyli będzie to “ona” i będzie posiadać kilka rąk. Mała to wskazówka, ale lepsza taka, niż żadna.

Całe opowiadanie jest długie, ale warto zerknąć, jeżeli lubicie takie klimaty. Riot od dawna wspiera aktywnie mniejszości i nie ma w tym nic dziwnego.

Od lat Pride Month w LoLu wywołuje takie, a nie inne kontrowersje. Wszyscy zdążyli się już do tego przyzwyczaić.