w

Możliwość podglądu skórki w grze przed kupnem?

Reklama

Podgląd skórki w grze przed kupnem?

Reklama


Jakości legendarnych skinów bywają różne, czasami potrafimy mocno się zdziwić, wydając 1820 RP na skina i oczekując jakości, a dostajemy coś, co nie jest warte swojej ceny.

Jakość, a cena?

Jak zauważył jeden z graczy, Riot powinien zrobić coś w kierunku starych legendarnych skórek. Postawmy się w sytuacji nowego gracza, dostajemy w warsztacie „Niesamowitego” Twisted Fate, sprawdzamy cenę i klient podpowiada nam, że ten skin jest warty 1820RP! Zbieramy esencję, kupujemy, pierwsza gra… widzimy, że skin nie różni się kompletnie niczym od tych za 975/520RP. Zawiedzeni przeklinamy pod nosem.

Niesamowity Twisted Fate w grze.

Prezentacja skina w grze.

Wszyscy wiemy, że skiny przedstawione na splash arcie wyglądają zazwyczaj o niebo lepiej niż w grze (a szczególnie, te stare), dlatego Riot przy takiej ilości dostępnych skórek powinien wprowadzić kilka rozwiązań. Jakich? Przedstawiamy kilka poniżej!

  • Zwrot po jednej grze.
    • Jeżeli kupimy skina i zagramy nim tylko jedną grę, możemy zwrócić go w sklepie, odzyskując 100% wydanego RP.
  • Prezentacja skina w grze.
    • Przed zakupem skina możemy obejrzeć nagranie z gry z prezentacją modelu. Coś jak prezentacja umiejętności postaci dostępna w kliencie.
  • Nowa mechanika podglądu modelu.
    • Riot ze swoim budżetem może śmiało zrobić nowe okienko/aplikację/coś innego, co łatwo będzie pokazywać, jak wygląda dana postać ze skinem w grze.

Takie rozwiązanie znacznie polepszy reputację firmy, ale niestety może zmniejszyć zyski.

Mamy dużą nadzieję, że ktoś z firmy postanowi tego dokonać i znajdzie świetny sposób na pokazanie modelu w grze, tak by być uczciwym co do kupującego!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends