w ,

Na ile Arquel zostanie zbanowany na Twitchu za pokazanie tego mema z Nervarienem?

Arquel, jeden ze streamerów LoLa zostanie zbanowany na Twitchu, prawdopodobnie za pokazanie wpadki Nervariena.


Czasami życie samo pisze najlepsze scenariusze. Wczoraj cały polski Twitch żył wpadką Nervariena, który pokazał się do kamery bez ubrań. Jedni tylko komentowali, inni się śmiali, a jeszcze kolejni nieświadomie pokazywali nieszczęsny klip.

Arquel natomiast nieświadomie wszedł w jeden z linków, jaki wysłała do niego osoba z czatu, konkretniej moderator. Był tam widoczny “mem” z Nervarienem i to prawdopodobnie za niego streamer zostanie zbanowany.

Ban za ten mem

“Mem”, o którym mowa był niczym innym, jak tylko zestawieniem streamerek Twitcha z widoczną “tylną częścią ciała” ze streamu Nervariena. Praktycznie było wiadome, że Arquel zostanie zbanowany, pytanie pozostawało tylko, na ile. Teraz wiadomo, że będą to 24 godziny. Ban zostanie “wykonany” dzisiaj wieczorem.

Pytanie, jakie zawieszenie czeka w takim razie Nervariena. Przypomnijmy, że w takich sytuacjach TTV wcale nie musi go banować. Wszystko zależy tutaj od reputacji danej osoby, poprzednich przewinień etc. Nervarien nie był nigdy banowany, więc zawieszenie Arquela wcale nie oznacza, że i on zostanie zbanowany.