w

Najszczęśliwszy opening zwykłych skrzynek w LoLu? Gracz nieźle się musiał zdziwić

Jeden z graczy postanowił uzbierać, a następnie otworzyć darmowe skrzynie z warsztatu Hextech. Co otrzymał?


Odkąd Riot wprowadził możliwość zdobywania zawartości z warsztatu Hextech, wielu graczy otrzymało szansę na zdobycie interesujących dodatków kosmetycznych bez wydawania pieniędzy. Skrzynie dostaje się za dobre zagranie bohaterem (ocena S- lub wyższa), którego ma się na swoim koncie (lub gdy zagra w ten sposób ktoś z premade’u). By je otworzyć, wystarczy użyć klucza – jego fragmenty również są darmowe i pojawiają się od czasu do czasu na koncie graczy (częstotliwość pojawiania zależy od poziomu honoru).

Zwykłe skrzynie Hextech nie gwarantują, że poleci z nich interesujący gracza skin, ponieważ można również dostać odłamek bohatera, emotkę czy po prostu esencję. Nie znaczy to jednak, że nie oferują nic ciekawego – wciąż jest szansa, że dostanie się legendarkę lub nawet superskórkę.

Jeden z fanów League of Legends uznał, że uzbiera ponad 20 darmowych skrzynek i zrobi wielki opening. To, co otrzymał, mocno go zaskoczyło.

Szczęśliwe skrzynie Hextech

Gracz o pseudonimie JaceOrwell wstawił na Reddita filmik, w którym stwierdził, że najprawdopodobniej wykorzystał całe swoje szczęście na opening zawartości w warsztacie. Z takiego tytułu posta trudno wywnioskować, co dokładnie się stało, jednak jednego można być pewnym – trafił na co najmniej kilka interesujących go skórek.

Początek openingu wydaje się niepozorny – na konto trafia odłamek Lillii, Rumble’a czy skórka do Kindred. Część kolejnych skinów to raczej starsze pozycje, niektóre nawet dość tanie. W pewnym momencie gracz zatrzymuje otwieranie, ponieważ zauważa, że dostał DJ Sonę.

Niestety nie wiadomo, czy wspomniana skórka interesowała autora nagrania, ale po jego zawieszeniu stwierdzić można, że był mocno zaskoczony. Całkiem możliwe, że w tym momencie pomyślał, że już raczej nic lepszego się nie trafi. I nie miał racji.

Z kolejnych skrzyń poleciały emotki czy następne odłamki bohaterów, w tym m.in. Lissandra, Kled czy Kayn. Gracz przeklikiwał skrzynki, aż znów zatrzymał się, ponieważ jego oczom ukazała się kolejna skórka ultimate – tym razem Gun Goddess Miss Fortune.

Wielu graczy marzy o trafieniu superskórki z darmowej skrzynki, jednak mało kto myśli o tym, że mógłby dostać aż dwie w ciągu niecałej minuty. Trzeba przyznać, że autor powyższego filmu miał naprawdę duże szczęście.