w

Nazwaliście psa lub kota imieniem postaci z LoLa? Ten profesjonalny gracz pobił wszystkich i nazwał tak swoje dziecko

Riot Games

Profesjonalny gracz League of Legends nazwał swoje dziecko imieniem postaci z LoLa.


Uzależnienie od gier i zafascynowanie danym tytułem może objawiać się różnie. Niektórzy wieszają na ścianach portrety swoich mainów, inni wymyślają swoje ksywki będące odwołaniem do bohaterów, a jeszcze inni nazywają ich imionami swoje zwierzęta.

Znany Mistrz Świata w League of Legends pobił jednak wszystkich na głowę i jak donosi jeden z południowokoreańskich portali, “Ambition” postanowił dać swojemu synowi dźwięcznie brzmiące imię Jarvan V.

Dziecko o imieniu Jarvan V

Na wstępie warto zaznaczyć kim jest Ambition, ponieważ wiele osób wciąż może go nie znać. Jest to emerytowany gracz drużyny SSG i Gen.G, który obecnie zajmuje się streamingiem. Jednak jego potęga doprowadziła go i całą drużynę (wtedy SSG) do wygrania najważniejszego turnieju w League of Legends, czyli Mistrzostw Świata w 2017 roku.

Niesamowita forma i ulubiony bohater – Jarvan IV – został uwieczniony nawet w teledysku “Rise”, czyli hymnu Worldsów, który odnosi się bezpośrednio do tej postaci.

Za swój występ i zgarnięcie tytułu Mistrza Świata otrzymał także skórkę do LoLa. Padło – kto by się spodziewał – na Jarvana IV i skin ten dostępny jest w grze po dzień dzisiejszy.

Jak widać, to wciąż było mało i gracz wpadł na ciekawy pomysł, aby nazwać swoje dziecko następcą Jarvana IV, czyli Jarvan V. Poinformował o tym południowokoreański portal Naver.

To oryginalne imię będzie nosił jego syn do końca życia, a profesjonalista ma zapewne nadzieję, że i jemu uda się wbić challengera. Kto wie, może za kilka lub kilkanaście lat będą razem grać w League of Legends na streamach, a jego tata zadba o to, by stał się graczem z najwyższego poziomu. Fani mają jednak nadzieję, że zrobi to w sposób niekrzywdzący dziecka.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends