w ,

Nieuczesana wyjaśnia, dlaczego rozpłakała się na streamie. Xayoo proponuje przejście na Instagrama

twitch.tv/nieuczesana

Nieuczesana podczas wczorajszej transmisji po prostu się popłakała. Wiele osób pytało, co się stało i ostatecznie streamerka odpowiedziała o co dokładnie chodziło.


Czasem w każdym coś pęka i jest to w miarę normalne. Nieuczesana przez długi czas nie dawała po sobie poznać, że coś jest nie tak, natomiast wczoraj po powrocie do normalnego streamowania po “bootcampie” zwyczajnie się rozpłakała.

To, co mówiła było dość chaotyczne i można było wywnioskować z tego tylko tyle, że ktoś dla niej ważny napisał jej coś niemiłego w związku z jej streamami.

Dlaczego Nieuczesana się rozpłakała?

Jak słyszymy:

Shot: twitch.tv/nieuczesana

“Po tygodniu bootcampu dostałam informację, że się nie staram, czy że opluwam widzów, a wiecie, robię 42-godzinny stream, albo mam współpracę z (?) (red. niezrozumiałe), mam bardzo dobrą jakość filmików, że się wszystkim podoba. Albo, że ogarniam jakieś nowe gry, jakieś coachingi z LoLa, coachingi z TFT, staram się ciągle jakieś nowe gry testować i ktoś mi mówi, że to wszystko się nie liczy bo parę razy się spóźniłam na stream. Gdy wracam po tygodniu streamowania, dawania z siebie wszystkiego i dostaję najpierw wiadomość, że wszystkie te streamy polegały tylko na mojej dup** (…)”

Klipy, filmy etc. zostały usunięte. Nieuczesana później napisała dość obszerną wiadomość na Facebooku, w której tłumaczy dokładniej o co chodziło. Powodem miała być między innymi wiadomość od osoby, którą streamerka traktowała jak kolegę.

Karolina postanowiła, że nie będzie już odpowiadać na wszystkie wiadomości, ograniczy kontakty z niektórymi osobami i będzie uważała na to, co mówi.

Cała ta sprawa było szeroko komentowana na innych transmisjach. Większość streamerów uważała tak samo, że dziewczyny po prostu zawsze będą oceniane w ten sposób i albo się z tym pogodzą, albo nie. Dosadniej wytłumaczył to Xayoo, proponując przejście na Instagrama, Facebooka, czy Youtube.

Shot: twitch.tv/xayoo_

“Niestety, prawda jest taka, że ludzie w internecie oglądający kobiety czy tam pokazuje d**ę, czy nie pokazuje d**y, każdy tam siedzi z tego samego powodu tylko z inną wiesz, z inną cechą charakterystyczną. Jednemu się bardziej podobają te, co wypinają d**ę, a drugiemu bardziej te, które nie wypinają d**y. Jak chce streamować dla swoich młodszych koleżanek, to ja polecam Youtube, polecam nie wiem, nawet Facebooka, albo zrobić sobie Instagrama”

Z tego wszystkiego wynika tyle, że Nieuczesana próbuje zmieniać swój content i udowodnić, że jej wygląd nie ma większego znaczenia, jeżeli chodzi o ilość widzów. Fakty są takie, że nie nosi ubrań które jakoś podkreślałyby jej kształty i zapewne dalej mogłaby grać sobie w League of Legends i nie przejmować się zbytnio urozmaiceniami streamów.

To coś, o czym mówił między innymi Paramaxil na streamie z Nervarienem.

“Streamerzy LoLa streamują z tego względu, że to jest najłatwiejszy sposób zarobienia hajsu w ich obecnym stanie bez ruszania głową.”

Shot: twitch.tv/paramaxil

Streamerka nie traci swojej widowni i według wszystkich statystyk utrzymuje ilość widzów na tym samym poziomie. W zasadzie nie musi wprowadzać nowych gier i zbytnio kombinować. W ostatnim miesiącu najwięcej streamowała w kategorii Rozmowy, potem Fall Guys, WoW i Valorant.