w

Ninja podsumował większość graczy LoLa na swoim przykładzie. Kocha i nienawidzi tej gry

Riot Games

Znany stramer wypowiedział się na temat moby od Riotu. Jego uczucia się mocno mieszane.


Gracze League of Legends często narzekają na tytuł Riotu. Nie chodzi tutaj akurat o zmiany, które wprowadzają, a ogólnie o samą grę w takiej formie, jaka istnieje od początku. Dochodzi do tego także fakt, że społeczność słynie ze swojej toksyczności.

Tym razem w temat zgłębił się znany amerykański streamer Ninja. Opisał on na Twitterze swoją relację z mobą i zgodzić może się z nim zapewne większość graczy.

Nina o LoLu

Relacja “hate-love”, to coś, co doskonale znają gracze Ligi. Wielu z nich rezygnuje z gry, a następnie po kilku miesiącach wraca i znów zaczyna swoją przygodę. Tak dzieje się dość często, a fani wprost twierdzą, że nienawidzą tej gry, ale wciąż w nią grają, bo kochają niektóre jej elementy. Dokładnie tak samo twierdzi Richard Tyler Blevins, znany szerzej jako “Ninja”. Chociaż jego szczyt popularności dawno minął, to wciąż ogląda go średnio około 9 tysięcy osób.

Teraz wokół jego osoby pojawił się szum, kiedy na swoim Twitterze podsumował fanów LoLa. Oczywiście zrobił to w odniesieniu do siebie, ale wielu graczy się z nim zgadza.

Kocham Ligę bardzo mocno. Uczucie kiedy wygrywasz grę i ciągniesz swoją drużynę lub sam wygrywasz walkę drużynową, jest nie do porównania z innymi grami. Ale gdy się denerwuje i wkurzam z powodu słabej drużyny lub gry, to jestem całkowicie inną osobą, nie mogą dalej tego znieść. GGS, go next, FF15.

Pomimo tego, że społeczność jest toksyczna, a gra ma swoje wady, to wciąż coś trzyma przy niej graczy i to od ponad 12 lat.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends