w

Nowa piosenka od Imagine Dragons do serialu z League of Legends – Arcane

Opublikowano teledysk do najnowszej piosenki związanej z Arcane. Będzie kolejny hit?


Dziś premierę miała piosenka i teledysk związany z serialem animowanym z uniwersum League of Legends. O Arcane było w ostatnim czasie naprawdę głośno, ponieważ widać, że twórcy bardzo przyłożyli się do nowej produkcji. Serial opowiada o losach bohaterów LoLa, w tym m.in. Vi, Jinx i Caitlyn. Akcja toczy się w Piltover i jego podmiejskiej dzielnicy – Zaun.

Parę dni temu zapowiedziano, że specjalnie dla serialu powstanie piosenka autorstwa Imagine Dragons, czyli zespołu który jest doskonale znany fanom League of Legends. Amerykański zespół stworzył kultowy utwór Warriors, który był piosenką Mistrzostw Świata, a potem jako cover pojawił się także w filmie o sezonie 2020. Jak wypadła najnowsza piosenka od wspomnianej grupy muzycznej?

Imagine Dragons x J.I.D – Enemy

Na oficjalnym kanale zespołu na YouTube pojawił się teledysk do piosenki Enemy. Tytuł i to, że teledysk będzie utrzymany w klimacie serialu, zapowiedziano już kilka dni temu. Na ekranie zobaczyć można znane z League of Legends postacie, ale również członków zespołu w wersji animowanej.

Piosenka Enemy powstała we współpracy z amerykańskim raperem i piosenkarzem – J.I.D.

Video

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends