w

Nudyr to najdziwniejszy skin w historii LoLa, który podłapał Riot. To skórka wymyślona przez Lil Nas X

Nie wiadomo dokładnie, co tu się wydarzyło, ale można się było spodziewać, że będzie dość niestandardowo.


Nie wszyscy mogą sobie jeszcze z tego zdawać sprawę, ale znany amerykański raper Lil Nas X został “szefem” League of Legends. Rozgościł się już we własnym gabinecie i zarządził wydanie nowej skórki.

Tak oto powstał Nudyr, czyli Udyr, ale bez ubrań. Co zabawniejsze, Riot podchwycił ten pomysł, a ludzie sami nie wiedzą, czy brać to na poważenie, czy nie. Oprócz tego w wydanym z tej okazji 3-minutowym klipie można już usłyszeć kawałek hymnu Worlds 2022 – STAR WALKIN.

Lil Nas X i Nudyr

Lil Nas X jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzycznych. Teraz podjął się współpracy z Riot Games i został “szefem” League of Legends. Odpowie między innymi za nową prestiżową skórkę do K’Sante oraz Mistrzostwa Świata 2022.

To oczywiście nie wszystko. Teraz postanowił spełnić dziwną zachciankę fanów Udyra i zapowiedział nową skórkę do tej postaci. Nie jest ona niczym wybitnym z niesamowitymi animacjami umiejętności. Zwyczajnie pozbawił on go ciuchów, aby gracze mogli zerkać na jego bebech.

I normalnie można by było pomyśleć, że jest to jedynie mem, taki żart. Natomiast w sieci pojawiły się oficjalne koncepty stworzone przez Riot. Oczywiście jest to podchwycenie tematu i nic więcej – taka skórka naprawdę byłaby niesamowicie trudna do “zbalansowania” pod względem widoczności.

Na oficjalnym profilu rapera pojawił się także film z całego zajścia, szykowania mu kabinetu i ustawiania pracowników pod siebie. Oczywiście jest to satyra i nie należy brać tego na poważnie. Nie przejął on Riotu i nie zmusił czerwonych do używania starych telefonów. Można jednak posłuchać części nowego hymnu Worlds 2022.

Natomiast jeżeli chodzi o skórkę do Udyra, to na nią też raczej nie ma szans. Twórcy nie zdecydowaliby się na jej wprowadzenie i można potraktować to jako żart. Choć, kto wie, być może stałaby się hitem sprzedaży.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends