w

Odcienie zmienionej przez smoki mapy zostaną przerobione, są za intensywne

Riot Games

Rioterzy poinformowali o zmianie kolorów, aktualnie są zbyt intensywne.


Jak poinformowało dwóch Rioterów, nie za bardzo podoba im się aktualna barwa mapy. Chodzi tutaj o zmienioną kolorystykę przez trzeciego smoka, po likwidacji drugiego.

Zmiana kolorystyki

Meddler oraz Rovient, czyli dwóch Rioterów poinformowało o zmianie mapy. Według nich aktualny odcień mapy dla oceanicznego oraz piekielnego smoka są za bardzo dominujące. Uważają, że należy zmniejszyć intensywność 35%.

ZOBACZ – Senna z Lola miała dwa pistolety, mogła leczyć też potwory i turety

Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone na PBE już na dniach, gdzie ponownie zostaną przetestowane przez graczy. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, zostaną wprowadzone na oficjalne serwery już w aktualizacji 9.24!

Opinia graczy

Zdanie graczy na temat zmiany jest podzielone. Jedni uważają, że takie efekty powinny zostać całkowicie wyłączone. Drudzy natomiast cieszą się z tej zmiany i relaksują się przy deszczowej i pięknie ozdobionej przez kwiaty mapie. Oczywiście jest również grupa, która narzeka na zmiany i wzywa do naprawy poważnych błędów, a nie zajmowaniem się drobnostkami. Rioter komentuje, to krótkim:

Zajmujemy się tym

Dodatkowo prawdopodobnie jest problem między Blitzem (aplikacją, która jest dozwolona przez Riot i pomaga w wyborze run czy buildów) oraz grą. Jeżeli więc macie małe problemy, warto jest ją wyłączyć i sprawdzić czy wszystko powróci do normy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends