w

Polak zostanie ukarany przez Riot? Ultraliga ma prowadzić dochodzenie w sprawie Veggiego

Cybersport dotarł do informacji odnośnie dochodzenia, jakie jest prowadzone względem Veggiego.


Ultraliga ponownie startuje w Polsce już 28 stycznia. Tymczasem w sieci pojawiły się informacje o tym, że polska liga prowadzi obecnie dochodzenie w sprawie byłego szkoleniowca jednej z drużyn.

Chodzi tutaj o Iliuminar, które dość hucznie miało się pożegnać z Veggim. Teraz były dyr. ds. esportu może mieć większe problemy.

Ultraliga interweniuje

Jak podaje serwis cybersport.pl, Ultraliga prowadzi obecnie dochodzenie, które może skutkować nawet wykluczeniem z rozgrywek w jakimkolwiek charakterze. To naprawdę spore zagrożenie, bo w tym momencie Fryderyk Kozioł jest już zakontraktowany przez inną drużynę.

Powodem wykluczenia może być między innymi rozmawianie z innymi zespołami jeszcze w momencie posiadania kontraktu z Iluminar oraz obraźliwe słowa, jakie Veggie miał powiedzieć w stronę jednej z osób z iHG po Polskim Weekendzie Gwiazd.

ULTRALIGA MA OBECNIE PROWADZIĆ DOCHODZENIE W SPRAWIE VEGGIEGO

Początkowo do sieci wypłynęła informacja o tym, że sprawą interesuje się również Riot, natomiast całość skomentował Wiktor Cegła stwierdzając, że nie jest to sprawa Riotu i wydawca nie jest tutaj stroną.

Nie wiadomo, jak ta sytuacja się rozwiąże i czy rzeczywiście pojawią się jakieś konsekwencje. Na ten moment nie opublikowano żadnych oficjalnych oświadczeń.