w

Polski streamer LoLa pobił się z dziadkiem, dramatyczne sceny, o których powiadomiono policję

Na Twitch dzieją się niekiedy naprawdę przerażające sceny, tym razem były na tyle niepokojące, że wiele osób zdecydowało się powiadomić o nich policję.


DominoGamer12 jest stosunkowo małym streamerem, którego na Twitch obserwuje około 2100 osób. To jednak wystarczyło, by klipy właśnie z jego transmisji były najpopularniejsze w zeszłym tygodniu w kategorii League of Legends. Wszystko przez akcję z dziadkiem, który wszedł do pokoju streamera i zaczął go po prostu bić.

Akcji w tym stylu było zdecydowanie więcej, dostaliśmy kilkanaście wiadomości o tym, że ludzie zgłaszają to na policję i do samego Twitch. Po kilku dniach DominoGamer12 powrócił do streamowania i co więcej, podpisał umowę z Twitch (prawdopodobnie o partnerstwo).

Dramatyczne sceny na streamie z LoLa

Najpopularniejszy klip pokazuje dziadka streamera, który najpierw chce wejść do pokoju, a potem po prostu zaczyna się szarpać z chłopakiem.

Ludzie naprawdę mocno się wystraszyli, apelowali o zgłaszanie całej sytuacji do Twitch i odpowiednich służb. Dziadkowie również wspominali, że zgłoszą całą sprawę, bo po prostu nie dają już sobie rady. Trudno jednak stwierdzić, kto tutaj jest poszkodowanym. Niekiedy to dziadek zachowuje się agresywnie, niekiedy sam chłopak. Widać, ze Domino chce “dymów” na swoich transmisjach, natomiast wydaje się być tak naprawdę po prostu gdzieś zagubiony.

Domino miał kilka podobnych akcji, przykładowo z mąką. Widzowie mieli go podpuścić do tego, by wysypał na siebie mąkę. Tak po prostu. Streamer to zrobił, a do pokoju wpadła babcia. Chwilę potem przyszedł dziadek i ponownie zaczęło się szarpanie.

Sam streamer wspomina otwarcie, że po tych akcjach trochę mu się poukładało w głowie. Przyznaje, że był patostreamerem, ale nie chce już tego kontynuować.

Streamer właśnie podpisał umowę z Twitch, prawdopodobnie partnerską. Jak słyszymy, całość jest na babcię, która nic o tym nie wie. Wiele osób dość mocno się zdziwiło, bo klipy z tych kilku sytuacji były usuwane i wielokrotnie zgłaszane. Nie wiadomo, jaki ciąg dalszy będzie miała ta sprawa. Póki co Domino ma tylko coraz większą widownię. Obecna sytuacja na świecie opóźnia wiele procesów, dlatego póki co zdaje się, że zgłoszenia widzów nie przyniosły żadnego skutku.

DominoGamer12 ma teraz przed sobą dużą szansę. Ma większą widownię, przychodzi do niego coraz więcej osób. Streamer może pokazać, że można odciąć się od tego, co się robiło. Teraz wszystko zależy od jego nastawienia i tego, czy dalej będzie chciał wojować z dziadkami, czy jednak postanowi zbliżyć się do swojego celu, jakim jest między innymi działanie więcej w esporcie.