w

Polski streamer LoLa RandomBruceTV wyrzucony za psucie wizerunku, a Nitro pisze o molestowaniu

Jeden z popularniejszych streamerów League of Legends, RandomBruceTV został wyrzucony z drużyny Devils.One.


Tego typu sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Wczoraj na oficjalnym profilu Twitter polskiej drużyny Devils.One pojawiła się informacja o końcu współpracy pomiędzy organizacją, a streamerem.

Jak czytamy, Devils.One w trybie natychmiastowym rezygnuje ze współpracy z RandomBruceTV na podstawie materiałów wskazujących na szkodliwe działanie wobec wizerunku organizacji i negatywnemu wpływowi na społeczność, streamerów, graczy i partnerów biznesowych.

Za co został wyrzucony RandomBruveTV?

Sam streamer odpowiedział podczas transmisji, że nie podano mu konkretnych powodów. Może się jedynie domyślać, że chodzi o ostatniego bana i “uzupełnienie tabelki”.

W jaki sposób działało to na szkodę? Dobre pytanie, natomiast widzowie i osoby związane ze sprawą wspominają tutaj o ogólnym całokształcie i kilku innych akcjach z przeszłości, w których Bruce miał wykazywać się toksycznością, czy działaniu wbrew regulaminowi League of Legends (kupowanie kont etc.). Po pojawieniu się informacji o zerwaniu współpracy, NitroZyniak na swoim profilu Twitter napisał dość zaskakującą informację o molestowaniu.

Nie ma tu wprost wskazanego RandomBruceTV, natomiast swoją odpowiedź napisała Weronika, związana z Devils.One informując, że streamera nie było na świętowaniu roku organizacji i molestowanie nie było powodem rozstania. Co ciekawe, sam Bruce potwierdził, że na imprezie jednak był. Podobnie pisze także Czajekk, jeden z obecnych zawodników Pompa Team.

Co sam Bruce uważa o zarzutach o molestowanie? Wydaje się, że kompletnie nie wie, o co chodzi. Na początku wczorajszego streama był przekonany, że to trollowanie.

Czy faktycznie jest tu coś na rzeczy? Trudno stwierdzić. Na pewno RandomBruceTV był bardzo zaskoczony tym, że ktoś w ogóle mógłby go o to posądzić.

Bruce tak naprawdę nie bronił się przed zarzutami, bo według niego były po prostu bezsensowne. W Devils.One nie udzielał się od dłuższego czasu i jak wspomina, nie miał zbyt wielu korzyści z bycia w grupie.