w

Pomijanie ekranu logowania w League of Legends. Zapisywanie danych logowania!

RIOT GAMES

Do League of Legends zostanie dodana nowa funkcja zapisywania danych logowania!


Riot przygotował kilka nowości, które wraz z biegiem czasu będą wprowadzane. Na pierwszy ogień idzie zapisywanie danych logowania. Funkcja ta zostanie początkowo wprowadzona na serwerze testowym. Dzięki zapisaniu nazwy użytkownika i hasła, każdy będzie mógł kompletnie pominąć ekran logowania.

Co trzeba zrobić, aby dostać tę aktualizację?

Nic! Gdy będzie dostępna w waszym regionie, pobierze się i zainstaluje automatycznie. Na ekranie logowania pojawi się opcja „Nie wylogowuj mnie”. Gdy ją klikniecie, pozostaniecie zalogowani — podczas logowania się na tym samym komputerze nie trzeba będzie za każdym razem wpisywać swojej nazwy użytkownika i hasła.

Czy ekran logowania będzie wyglądać inaczej?

Ponieważ po zapisaniu danych logowania będziecie szybciej wchodzić do gry, pomijając ekran logowania, będą na nim wyświetlane statyczne obrazy bez muzyki w tle. W większości przypadków podwójne kliknięcie skrótu League of Legends przeniesie was od razu do gry, zatem nie chcieliśmy umieszczać na nim bajeranckich czy zasobożernych elementów, których prawie nigdy byście nie oglądali. Ponadto ta zmiana odciąży zespoły grafików i muzyków. Artyści będą mieć więcej czasu na inne, ekscytujące projekty.

Kiedy będzie dostępne zapisywanie danych logowania?

Zamierzamy wprowadzać tę funkcję powoli, zaczynając od niewielkiej liczby graczy na serwerze testowym, zanim przeniesiemy ją na główny serwer. Nie mamy jeszcze ustalonych dokładnych terminów, ale na pewno was o nich powiadomimy.

Kiedy pojawią się pozostałe funkcje?

Dwustopniowa weryfikacja i pobieranie patchów w tle zostaną wprowadzone w późniejszej części tego roku. Powiadomimy was o publikacji obu tych funkcji, gdy będziemy mogli podać więcej informacji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends