w

Przeciek z League of Legends ujawnia, do kogo trafią dwa nowe prestiżowe skiny

Leakerzy poinformowali, że niedługo do gry dodane zostaną kolejne prestiżowe skórki – kto je otrzyma?


Parę dni temu pojawiła się informacja o tym, że do sieci wyciekły grafiki związane z ekskluzywną skórką dla Gwen, która będzie dostępna jedynie w mobilnej wersji gry, czyli Wild Rift (zobacz: Przeciek skórek do Wild Rift. Które z nich trafią do League of Legends? Nowa Gwen i nie tylko). Podano także kilka innych bohaterek, które podobno mają otrzymać nowe dodatki kosmetyczne z okazji Chińskiego Nowego Roku.

Co wiadomo o skórkach, które pojawią się w League of Legends na PC? Leakerzy mają dla graczy kilka ciekawych informacji, w tym m.in. wiadomość o tym, do kogo trafią kolejne prestiżowe skiny.

Nowe przecieki z League of Legends

Tak, jak było wspomniane wcześniej, zgodnie z przeciekami, już niedługo do Wild Rift trafią skórki związane z Festynem Księżyca, czyli corocznym wydarzeniem, które odbywa się na początku roku.

Znany w środowisku League of Legends leaker – Big Bad Bear – poinformował, że pojawiły się informacje również o tym, co zostanie dodane do tytułu na PC.

Zgodnie z jego słowami, na chińskim TikToku opublikowano informację o tym, że w grze pojawią się dwie nowe prestiżowe skórki. Jedna do skina, który już istnieje w grze, a druga do czegoś zupełnie nowego.

Big Bad Bear twierdzi, że bardzo prawdopodobne jest, że prestiżowa edycja starszego skina trafi do Porcelain Lissandry, czyli skórki wydanej w styczniu 2022 roku.

Kto dostanie drugiego prestige skina? Zgodnie z przeciekami bohaterką, która go otrzyma, będzie Sivir. Nie wiadomo jednak, jak będzie się prezentować.

Co ciekawe, pojawiła się jeszcze jedna informacja. Tym razem z czymś dla ulubienicy społeczności League of Legends – Ahri. Leaker poinformował, że fani lisicy mogą otrzymać skórkę z serii Snow Moon. Warto zaznaczyć, że nie są to potwierdzone przez Riot informacje i jeszcze wszystko może się zmienić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends