w ,

RandomBruceTV zaskoczony poziomem brązów “te brązy zajebi*cie grają, lepiej, niż w moim D2”

RandomBruceTV ostatnio rozpoczął swoje wyzwanie, które śledzi większość Twitcha League of Legends. Głównie dlatego, że można się z nieźle pośmiać.


Bruce ostatnio zdobywa sporą popularność, między innymi za sprawą swojego “10 days challenge euw road to master/diamond”. Początek wyzwania przebiegał tak dobrze, że streamerowi przyszło grać z brązami. Tam był nieźle zaskoczony poziomem ludzi, jacy znajdują się w tej dywizji. Jak słyszymy, poziom jest tam wyższy, niż w D2.

Bruce w ciągu ostatnich 7 dni podniósł swoją oglądalność o ponad 142% i choć można się śmiać, to naprawdę jest obecnie jednym z najpopularniejszych stremerów tego tygodnia.

“Te brązy naprawdę zajeb**cie grają”

Widzowie trochę się śmiali, że będzie trzeba zmienić nazwę challange na “10 days to silver”. Głównie dlatego, że stosunek wygranych do przegranych był ujemny. Streamer był niesamowicie zaskoczony tym, jak ciężko mu idzie przeprawa przez brąz.

“Powiem te brązy naprawdę zaj**iście grają. Nie wiedziałem, że tak dobrze brązy grają. Powiem, że ciężej, niż w moim D2. Kiedyś, jak wchodziłem na brąza, to ludzie nie potrafili grać. A tu wchodzę do meczu i chłopy lepiej grają, niż te ziomki u mnie w D2.”

Bruce miał jednak swój tajemny plan. Obejrzał poradniki Nervariena, które mają mu zapewnić szybkie dojście do wysokiego diamentu. Do tej dywizji jeszcze trochę brakuje. Po wczorajszym streamie Bruce ma 25 wygranych i 16 przegranych.

“Z palcem w d**ie wbije wysoki diament. Po wczorajszej sesji porażek oglądałem poradniki Damiana, Nervariena”

Dlaczego ludzie to oglądają? Głownie przez to, że jest to po prostu zabawne. Nie ma tu większej filozofii. Nie jest to na pewno rozgrywka na bardzo wysokim poziomie z niesamowitym mechanicznie streamerem, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi i raczej nikt tego nie oczekuje. Tym bardziej, gdy widzi się takie akcje, jak chociażby ta z Tryndamere.

Do końca challange zostało jeszcze trochę czasu, a póki co z każdym dniem jest tylko zabawniej.