w

Rework Skarnera z LoLa okazał się zbyt skomplikowany. Riot przyznaje, że potrzebuje więcej czasu

Jak o odświeżeniu Skarnera wypowiedziano się w najnowszym filmie od twórców?


Skarner to bohater League of Legends, który został wydany 9 sierpnia 2011 roku, czyli prawie 12 lat temu. Dziś nie można stwierdzić, że jest szczególnie popularny. Kiepska sytuacja championa trwa od lat i Riot jest tego świadomy, dlatego od jakiegoś czasu mówi się o nadchodzącym reworku. Niestety prace cały czas się przeciągają i fani, jak czekali na więcej informacji już kilka miesięcy tematu, tak muszą czekać dalej.

Do tej pory twórcy kilkukrotnie wypowiadali się o przeróbce bohaterka, pokazywano nawet pewne szkice koncepcyjne. Prace jednak utknęły w pewnym punkcie i Riot przyznaje, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, zanim oficjalnie wyda rework na serwerach.

​Riot na temat Skarnera

Skarner jest aktualnie w specyficznej sytuacji, w której nie otrzyma większych poprawek ze względu na to, że tuż za rogiem czeka jego rework. Twórcy jednak informują, że prace jeszcze chwilę zajmą, więc bohater oraz jego fani muszą po prostu czekać na to, aż projektanci podzielą się szczegółowymi informacjami na temat aktualizacji.

Mimo że aktualizacja Skarnera to nie midscope, chcieliśmy podzielić się z wami kilkoma informacjami. Update bohatera zajmuje nam trochę czasu, ponieważ stanowi on spore wyzwanie na wielu płaszczyznach. Kryształy i wszystko z nimi powiązane, jego skorpionowość itd. Żadna z tych części dotychczas nie spełniłaby oczekiwań graczy.

Twórcy przyznali, że zadawali sobie pytanie, co tak naprawdę chcieliby zachować z jego aktualnego zestawu umiejętności. Zażartowali, że są to wieże, jednak po ironii w głosie można usłyszeć, że nowy skillset raczej nie będzie ich posiadał.

Jak już wspomniałem, prace nad Skarnerem zajęły nam nieco więcej czasu, niż się spodziewaliśmy i zostanie on wydany nieco później, niż zakładaliśmy. Dzisiaj jednak podzielimy się z wami informacjami na temat tego, jak nam idzie. Zaplanowaliśmy wydanie bloga, który pozwoli wam zagłębić się w nasze cele o wysokim priorytecie i podejście do projektowania zmian oraz ukaże nowy kierunek artystyczny.

Na temat reworku będzie można dowiedzieć się zdecydowanie więcej ze wpisu, który wkrótce powinien zostać opublikowany. Na ten moment wiadomo jednak, że prace trwają, choć zostały nieco opóźnione przez stopień skomplikowania w przypadku Skarnera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends