Riot Games odpowiada, co myśli o Sonie/Taricu w dolnej alei!

League of Legends

Reklama

Riot Games postanowiło odpowiedzieć na pytanie odnośnie Sony i Tarica.

Reklama


Developerzy Riot Games często odpowiadają na pytania graczy. Tym razem chodzi o Soną i Tarica. Wiele osób spodziewa się jakichś zmian w temacie i wygląda na to, że Riot trochę wszystkich uspokoił. Choć Sona obecnie przechodzi zmiany, to nie będzie wielkich przełomów w temacie tego połączenia na bocie.

Stanowisko Riot Games

Zobaczcie, co myślą obecnie developerzy!

„Nie mamy nic przeciwko temu układowi, dopóki mieści się w ramach normalnego wyważenia bohaterów. W praktyce oznacza to, że jeśli coś przekroczy nasze granice przepakowania w grze profesjonalnej (co przekłada się na bardzo wysokie wskaźniki wybierania i banowania), wówczas musimy to jakoś osłabić. To samo miałoby miejsce w przypadku przekroczenia limitów w jakiejkolwiek innej grupie graczy, jednak tutaj najprawdopodobniej tak nie jest.”

Reklama

Riot doskonale zdaje sobie sprawę, że nie może od razu „niszczyć” wszystkiego, co nowe. To bardzo hamowałoby chęć znajdowania niekonwencjonalnych rozwiązań na granie w League of Legends.

RIOT GAMES

„Chociaż strategia ta sama w sobie nie jest czymś, co uznalibyśmy za wzorzec rozgrywki w League, wolimy eliminować strategie niekonwencjonalne dopiero, gdy okażą się faktycznie przepakowane, a nie tylko dlatego, że są niekonwencjonalne. Możliwe, że podobne działania w przeszłości doprowadziły do pewnej ogólnej niechęci do innowacji.”

Na ten moment trzeba czekać, czy ten układ będzie grany na profesjonalnym szczeblu League of Legends. Dopiero wtedy przy dużej popularności należy spodziewać się jakichś zmian.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej