w

Riot Games poprawi animację poruszania się Yone z League of Legends. Gracze dopięli swego

Riot Games

Kontrowersyjna animacja chodzenia Yone zostanie zmieniona.


Kilka dni po wydaniu najnowszego bohatera na serwery testowe, społeczność szybko zauważyła, iż jego animacja chodu jest drętwa i kompletnie do niego nie pasuje. Deweloper po dużej fali krytyki postanowił szybko zareagować i ogłosił, że animacja zostanie poprawiona.

Poprawa animacji

Od pierwszych godzin, kiedy Yone pojawił się na PBE, gracze pierwsze, na co zwrócili uwagę to na jego animację chodu. Według wielu jest ona zwyczajnie drętwa, nie pasuje do klimatu i wygląda na zrobioną niestarannie. Głównie mowa tutaj o tej początkowej, kiedy nasz bohater nie ma wystarczającej ilości punktów ruchu.

ZOBACZ – RandomBruceTV zaskoczony poziomem brązów “te brązy zajebi*cie grają, lepiej, niż w moim D2”

Jeden z projektantów szybko odpowiedział na krytykę i poinformował społeczność, iż pracują nad zmianami.

Pracujemy nad poprawkami, ale nie możemy przerobić jego chodu. Jest on połączony ze wszystkimi innymi animacjami w jego zestawie umiejętności.

Riot Games zajmie się więc na ten moment modyfikacją progów przejścia z chodu w bieg. Dodatkowo Yone będzie mógł chować swój miecz do pochwy, tak jak obecnie robi to Yasuo, jeżeli nie zaatakuje przez kilka sekund.

Dodatkowo czerwony podkreśla, iż może nie udać się im skończyć poprawek do czasu wprowadzenia bohatera na oficjalne serwery i zostaną one wprowadzone aktualizację później.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends