w

Riot zapowiedział Star Guardian Urgota już tydzień temu, ale nie było szans, żeby ktokolwiek na to wpadł

Wiedzieliście, że skórka do Urgota została zapowiedziana ponad tydzień temu?


W społeczności LoLa bardzo często pojawiają się naprawdę szalone teorie odnośnie przyszłości gry. Niektóre z nich są tak kosmiczne, że aż trudno w nie uwierzyć. Patrząc jednak na to, jak Riot zapowiedział skin do Urgota nie ma co się dziwić, że gracze szukają wskazówek dosłownie wszędzie.

Skin “Star Guardian Urgot”, który finalnie nosi nazwę “Pajama Guardian Urgot” zapowiedział jeden z Rioterów już tydzień temu. Ale nie było kompletnie możliwości, żeby na to wpaść.

Jak Riot zapowiedział skin do Urgota?

Rioterzy na swoich mediach społecznościowych często przekazują bardzo ciekawe informacje. Oprócz nich pojawia się też sporo spamu – a przynajmniej czegoś, co wygląda na spam. Jeden z artystów Riotu odpowiedzialny za efekty wizualne w LoLu 17 marca zaczął zapowiadanie skina do Urgota na 1 kwietnia. Jego wiadomość brzmiała:

Widzicie tutaj coś o Urgocie, albo Star Guardian? Zwróćcie uwagę na pierwsze litery, od których zaczynają się kolejne zdania. Wszystko razem daje “STAR”. Rioter zrobił tak w sumie w kilku swoich wpisach, tworząc ostatecznie napis “Star Guardian Urgot”.

Nie było najmniejszych szans, żeby w ogóle na to wpaść. Riot zapowiadał już nowości na Summoner’s Rift, na Reddicie, czy Twitterze, ale nigdy w taki sposób. Połączyć litery pierwszych słów, potem w samych zdaniach, kto by na to wpadł? Rioter na koniec przyznał, że od jakiegoś czasu rozgrywał swoją grę.

Teraz patrzenie na dziwaczne teorie będzie jeszcze trudniejsze, bo część z nich może się okazać faktycznie prawdą.