w

Riot zmienia dropy w LoLu. Wszystko, co warto wiedzieć o dropach Worlds 2022?

Riot Games

Riot Games poinformowało o zmianach dropów w 2022 roku.


Gracze League of Legends mogą zdobywać dodatkową zawartość do gry nie tylko poprzez granie i otwieranie skrzynek, ale i dzięki dropom. Riot kilka lat temu przygotował dodatek zapewniający dodatkową rozrywkę z oglądania e-sportu.

Teraz postanowili go nieco zmienić i wprowadzić kilka poprawek. Twórcy chcą wykorzystać między innymi memy, aby uatrakcyjnić dropienie nagród.

Dropy Worlds LoL 2022

Społeczność Ligi lubi darmową zawartość. Niezależnie czy dotyczy ona skórek, czy też ikonek lub emotek. Taką możliwość dają dropy, które już od jakiegoś czasu cieszą graczy na całym świecie. Szczególnie podczas tak dużego turnieju, jak Mistrzostwa Świata, a ten zbliża się wielkimi krokami. Z tego powodu warto wiedzieć, co zmienił Riot.

Poprawki nie są duże i obejmują głównie tylko szczegóły. Gracze wciąż będą otrzymywać podobne nagrody, ale dopasowane do tego roku, jak na przykład “ekskluzywne emotki i ikonki inspirowane memami i ciekawymi momentami z poprzedniego sezonu”. Dodatkowo twórcy szukają sposobu, aby nagrodzić fanów oglądających VOD-y. Jednak tutaj warto zaznaczyć, że na ten moment wciąż będą one włączone tylko podczas transmisji na żywo.

W 2022 roku będziemy pracować nad wprowadzeniem do dropów bardziej ekscytujących funkcji. Przyjrzymy się również bliżej, w jaki sposób nagradzamy fanów, którzy nie mogą oglądać nas na żywo lub preferują VODy. W międzyczasie misje oglądania nie powrócą od razu wiosną 2022 roku, jednak rozszerzymy dropy na więcej lig na LoLEsports.com.

Warto także przypomnieć, jakie zdarzenia zwiększają szansę na ich otrzymanie:

  • Pentakill: Większa szansa na wystąpienie dropu
  • Skradziony cel: Może się zdarzyć drop, ale nie jest to gwarantowane
  • Inne zdarzenia: Może się zdarzyć drop, ale nie jest to gwarantowane

Najwcześniej będzie można zgarnąć je podczas Worlds 2022, a turniej ten rozpocznie się już pod koniec września. Wszystkie daty dostępne są w tym artykule: KLIK

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends