w

Riot zmienił zdanie co do Bel’Veth. To nie jest postać, którą zapowiadano od dłuższego czasu

Okazuje się, że Bel’Veth oryginalnie faktycznie miała być typowym stworem, ale Riot zmienił zdanie.


Gracze LoLa już od dłuższego czasu prosili o bohaterów, którzy będą typowymi stworami/potworami. Riot spełnił tę prośbę, a przynajmniej chciał ją spełnić. Bel’Veth oryginalnie miała być “ludzkim potworem”, ale w trakcie jej tworzenia okazało się, że Riot bardziej skupił się na tej mniej ludzkiej stronie postaci.

W efekcie wyszedł tak naprawdę stwór, który mało ma wspólnego z człowiekiem. Okazuje się jednak, że to nie ta bohaterka, o której Riot tak dużo opowiadał. Prawdziwy stwór pokaże się dopiero w 2023 roku.

Bel’Veth miała wyglądać inaczej

O sytuacji z Bel’Veth opowiada jeden z Rioterów, który wyjaśnia, że typowy stwór pojawi się prawdopodobnie w 2023 roku – wszystko dlatego, że deweloperzy chcą wypuszczać bardziej dopracowane postacie.

Czy jest to dobre podejście? Gracze sami nie są przekonani. Wiadomo, że sama Bel’Veth była opóźniona, teraz pojawiają się kolejne informacje o tym, że następni bohaterowie również mogą zaliczyć obsuwę.

Przypomnijmy, że Riot pokazał już dwa filmy z rozgrywki Bel’Veth. Są to oficjalne materiały, które każdy może odnaleźć na oficjalnych, nieco ukrytych kanałach Youtube.