w

Riot zrekompensuje graczom niedziałający event w LoLu. Niestety nie tak, jak się wszyscy spodziewali

Riot Games

Riot chce zrekompensować obecnie trwające wydarzenie. Gracze uważają, że to żart.


Aktualnie trwający jeden z największych eventów w tym roku wypadł naprawdę kiepsko. Od jego startu wielu graczy zgłaszało problemy tj. liczne błędy i brak nagród. Twórcy mają je “wypłacać” dopiero po zakończeniu wydarzenia, a to nie podoba się społeczności.

Gracze nie są także zachwyceni z rekompensaty. Okazuje się, że jako zadośćuczynienie twórcy wprowadzają… dodatkową misję i przedłużają sklep.

Misja i dłuższy sklep

Jeżeli coś działa dobrze przez wiele lat i nagle przestaje, to wiadomo już, że jest to dzieło Riotu. Wydarzenia często miały małe problemy, ale nie do tego stopnia, jak obecnie. Nie działają misje, gracze nie dostają z nich nagród, a jakby tego było mało, to klient często nie zalicza ich progresu. Oprócz tego w weekendy napotkać można na trudności z clashem.

Mniejszych lub większych bugów jest tyle, że deweloperzy zdecydowali się na przyznanie graczom rekompensaty. Jednak nie będzie to dodatkowe RP lub tokeny dodane na konto. Polskie Wsparcie Gracza potwierdziło, że społeczność będzie mogła wykonać nową misję w przedziale czasowym od 17 do 24 sierpnia. Oprócz tego przedłużą oni czas na wydanie eventowej zawartości do 24 sierpnia.

Niezadowolenie fanów można było wyczuć w komentarzach. Jeden z graczy o nicku @tunicek postanowił streścić to do jednego mema.

Inni śmieją się, że nowa misja też nie będzie działać i wciąż pytają co z tokenami, które stracili lub nie zostały im zaliczone.

Chociaż nie wiadomo, jakie jeszcze kroki podejmą deweloperzy w chwili tak dużego kryzysu, to pewne jest to, że wydarzenie te przejdzie do historii. Nie jako ciekawe czy też najlepsze, ale jedno z najbardziej zepsutych.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends