w

Skórka Ultimate nie pojawi się w tym roku w League of Legends!

Riot wyraźnie informuje, że w tym roku nie ma co liczyć na superskórkę.


Riot Games w serii, gdzie odpowiada na pytania graczy wyraźnie napisał, że nie planuje wydawania superskórki (ultimate) w tym roku.

Plany na takiego skina są dopiero na 2020 rok, ale obecnie nie mamy żadnych szczegółów.

Odpowiedź krótka: chcielibyśmy, ale nie nastąpi to w tym roku.

Nie będzie skórki Ultimate w 2019 roku

Riot oprócz krótkiej odpowiedzi, pokusił się także o dłuższe wyjaśnienie sprawy. Poniżej pełna wypowiedź z oficjalnego bloga Riot Games.

Aby naprawdę odpowiedzieć na to pytanie, cofniemy się o kilka lat. W przeszłości zastanawiając się nad tym, co sprawia, że skórka jest „super”, braliśmy pod uwagę wszystkie odczucia zapewniane przez skórkę, włącznie z głębią wrażeń, jak i elementem innowacyjności. Każda superskórka tworzyła rozbudowaną, nową koncepcję bohatera i w jakiś sposób podnosiła poprzeczkę innowacyjności dla skórek — jak muzyka w grze DJ Sony lub rozłożyste drzewko ewolucji Lux Mistrzyni Żywiołów.

W przypadku Bogini Broni Miss Fortune odnieśliśmy wrażenie, że zapewniamy immersyjne doznania oczekiwane po superskórkach, ale niekoniecznie tworzymy coś dotąd całkowicie niespotykanego. Szczególnie, że wykorzystaliśmy już istniejącą technologię. Dlatego wyceniliśmy ją poniżej typowego progu cenowego dla superskórek.

Pracując nad Boginią Broni Miss Fortune, dowiedzieliśmy się, że element innowacyjności jest dla was wszystkich faktycznie bardzo ważny, jeśli chodzi o określenie, co sprawia, że skórka jest „superskórką”. Generalnie gracze oczekują, że superskórka w takiej czy innej formie przekroczy ograniczenia gry. Myślimy o tym, rozważając potencjalne nowe superumiejętności.

Badaliśmy kilka koncepcji superskórek w 2019 roku, ale nie pojawiło się nic, co spełniłoby wszystkie nasze wymagania. Dlatego w tym roku nie planujemy wydania superskórki. Chcemy mieć pewność, że następna superskórka naprawdę przekroczy wasze oczekiwania, a to wymaga czegoś więcej niż tylko innowacyjny pomysł — aby to osiągnąć, potrzeba dodatkowego czasu pracy deweloperów. Jest dla nas ważne, aby czas spędzony nad następną superskórką, którą stworzymy dla jednego z bohaterów, wydawał się owocniejszy niż podobnie długi czas spędzony nad tworzeniem kilku skórek legendarnych.

Tak czy inaczej… owszem, wciąż szukamy następnej superskórki do League. Jest kilka pomysłów na rok 2020, które badamy, ale na razie na nic się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Jak zawsze, chętnie przyjmiemy od was wszelkie sugestie i pomysły, co chcielibyście zobaczyć w przyszłych superskórkach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends