w

Streamer LoLa został zbanowany na Twitch za swoją wpadkę podczas E-Lekcji

Granie w League of Legends podczas lekcji to dość ryzykowna zabawa.


Filmów z E-Lekcji jest w sieci mnóstwo. Dzieją się podczas nich naprawdę dziwne rzeczy. Mało kto jednak się spodziewał, że finalnie może to prowadzić nawet do zbanowania konta na Twitchu. Jeden ze streamerów League of Legends doczekał się dość dotkliwej kary za to, co przydarzyło mu się podczas transmisji.

“Scyrine” streamował League of Legends i jednocześnie uczestniczył w lekcji online. Problem w tym, że zapomniał się wyciszyć na Zoomie i podczas, gdy nauczycielka coś tłumaczyła, ten wkurzył się na akcję w LoLu.

Skończyło się banem na Twitchu

Ta cała sytuacja stała się tak popularna, że dotarła nawet do Twitcha. Kanał w tym momencie został zbanowany, a sam “scyrine” przyznaje, że to właśnie za tę akcję.

Streamer próbował się tłumaczyć, że to tylko brat, ale na niewiele to się zdało. Ani nauczycielka, ani potem Twitch nie uwierzyli, z resztą całość się nagrała i niestety stała się viralem. Co zabawne, takie sytuacje dzieją się też w Polsce. Na jednej z grup opublikowano taki oto obrazek:

Streamowanie i granie jednocześnie w LoLa podczas lekcji online bywa ryzykowne, co doskonale pokazał ten konkretny przykład. Dziwi jednak trochę sam ban od Twitcha. W sumie nie wiadomo, jaki punkt regulaminu złamał streamer.