w

Streamer Twitch zrobił niezły młyn w LoLu. Zainstalował do gry ponad 100 modyfikacji

Dumbs / Riot Games

Streamer zainstalował 100 modów w LoLu, co wywołało ogromny chaos.


League of Legends istnieje już ponad 13 lat. Chociaż gra z każdym rokiem się zmienia, to niektórzy mogą być znudzeni produkcją Riotu. Na urozmaicenie rozgrywki są jednak sposoby.

Jeden ze streamerów postanowił zmienić dźwięki postaci. Po zainstalowaniu 100 modów powstał niezły młyn, ale najważniejsze, że jego widzowie się dobrze bawili. Zresztą jak on sam.

League of Młyn

Społeczność Twitcha bywa różna w zależności od kanału, ale większość widzów łączy jedna cecha – lubią, gdy coś się dzieje. W związku z tym nie ma nic lepszego niż połączenie Ligi i chaosu, który panuje w niej po zmieszaniu różnych i często dziwnych lub nawet cringe’owych dźwięków.

Przekonał się o tym Dumbs, który postanowił zainstalować „kilka” modyfikacji zmieniających głosy wydawane przez postacie i ich umiejętności. Co ciekawe, główną zabawą, w jaką bawili się widzowie, było zgadywanie, która postać wydaje takie odgłosy.

Jak widać, niektórzy streamerzy znajdują ciekawe i niezbyt wymagające sposoby na urozmaicenie rozgrywki i streama. Wystarczy zainstalować kilka modyfikacji i widzowie będą się dobrze bawić. Pokazuje to także, że Liga ma potencjał na modowanie nieingerujące w rozgrywkę, co jest kluczowe.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends