w

Ta postać w LoLu jest tak słaba, że nawet pracownik Riotu dostał bana za granie nią

Riot Games

Gracze śmieją się z Riotera, który został zbanowany za feedowanie.


W League of Legends nie jest tak łatwo otrzymać bana i faktycznie trzeba coś zbroić, aby konto zostało zablokowane. Przynajmniej taką odpowiedź można zazwyczaj otrzymać od Działu Wsparcia, kiedy prosi się o unbana.

Tym razem padło na jednego z popularnych Rioterów. Został on zablokowany na 14 dni za podkładanie się, czyli feedowanie przeciwnika. Żeby tego było mało, to wybrał wtedy okrytego złą sławą Ryze.

Rioter zbanowany za feedowanie

Czasami każdemu zdarzają się słabsze gry. Szczególnie jeżeli chodzi o normale, które nie mają wpływu na MMR i rangę. Jednak żeby otrzymać za to bana, to trzeba nieźle się postarać, a gra musi wypaść naprawdę słabo. Udało się to za to Riot Phlox, który odpowiada za balans postaci.

No właśnie, Rioter odpowiada za balans postaci i otrzymał blokadę na konto za wyjątkowo słaby mecz na Ryze, który zakończył z 7 likwidacjami i 16 wywrotkami. Zapewne każdy wie, że postać od dawna nie należy do najsilniejszych. Według stron gromadzących statystyki jego gracze odnoszą zwycięstwo średnio w 45% spotkań.

Społeczność oczywiście wykorzystała ten komunikat, jako idealną sytuację do robienia sobie żartów. Nie tylko z samego pracownika, którego załatwił system zaprojektowany przez jego kolegów, jak i ze stanu postaci. Niektórzy sugerują, że po takiej wpadce już niedługo na oficjalnych serwerach pojawią się buffy Maga Run.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends