w

Tak aktualnie wygląda granie tankami w League of Legends. Gracze uważają, że to jakiś żart

Obecna sytuacja tanków w LoLu wzbudza w społeczności skrajne emocje.


W końcu zaczął się wyczekiwany przez wielu przedsezon, który wprowadził do gry naprawdę dużo nowości. W champion select gracze są teraz anonimowi, zmieniło się sporo rzeczy w junglowaniu, dodano nowe przedmioty, odświeżono mapę na ARAMach i nie tylko. Gracze byli podekscytowani i bardzo chętnie testowali wszystkie zmiany.

Dość szybko okazało się, że jest pewien problem – aktualnie tanki w League of Legeds są jeszcze bardziej irytujące niż zwykle. Fani tytułu twierdzą, że tego typu postaci wręcz nie da się zabić, co świetnie pokazuje jeden z filmików, który niedawno trafił do sieci. Co dokładnie się na nim wydarzyło?

Aktualny stan tanków w LoLu

Użytkownik Reddita o pseudonimie GoverGames wrzucił krótki filmik, na którym widać Siona, który przemieszcza się środkową aleją. W pewnym momencie bohater używa swojej superumiejętności, by szybciej dostać się do bazy wroga, w której stoi odsłonięty Nexus.

Jeden z przeciwników zatrzymuje go, po czym reszta czerwonej drużyny rzuca się do ataku – robią wszystko, co w ich mocy, by powstrzymać Siona przez zakończeniem gry.

Od tego momentu zaczyna się dość komicznie wyglądająca walka – grupa osób okłada championa wszystkimi umiejętnościami, a jego pasek HP nie robi sobie z tego zbyt wiele. Wydawać by się mogło, że postać jest wręcz niezniszczalna, a zabicie jej zajmie całe wieki.

Gracz ma czas na używanie animacji tańca i kręcenie się dookoła wrogów, gdy ci starają się z całych sił, a mimo to nie mogą go zabić.

W końcu Sion pada, po czym odradza się za pomocą umiejętności pasywnej i mocno obija Nexus. Przez całą walkę między tankiem a drużyną czerwoną w bazie zdążyło pojawić się sporo niebieskich minionów, które natychmiastowo kończą grę.

Filmik szybko stał się popularny. Według niektórych jest to świetny przykład na to, że tanki są obecnie zbyt problematyczne i prawie nic nie da się przeciwko nim zrobić. Gracze podkreślają, że takie sytuacje nie są normalne i Riot powinien coś z tym zrobić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends