w

Tak wygląda ward związany z nowym sezonem w LoLu. Czy każda postać powinna mieć coś podobnego?

Pokazano skórkę totemu związaną z najnowszym sezonem w League of Legends. Jak wygląda?


Skiny do wardów nie należą do najpopularniejszych dodatków kosmetycznych w grze, ale jest wiele osób, które lubią je kolekcjonować.

Skórki tego typu mocno zmieniły się przez ostatnie lata. Dziś sporo z nich to małe dzieła sztuki, które mają interesujące animacje czy nawet efekty dźwiękowe. Wardy nawiązują nie tylko do konkretnych wydarzeń (np. totemy Space Groove, Star Guardian, Dark Star czy Coven) ale również nawiązują do pewnych charakterystycznych elementów League of Legends, np. do uroczych poro.

Najnowsza skórka totemu nie tylko jest dobrze wykonana, ale również jest bezpośrednio powiązana z jednym z bohaterów. Jak się prezentuje? Co myślą o niej gracze?

Ward z okazji startu sezonu 2023

W sieci pojawiły się grafiki oraz nagranie przedstawiające warda, który pojawi się w grze z okazji sezonu 2023. Od raz widać, że skórka totemu nawiązuje do Aatroxa. Prezentuje się następująco:

Według graczy nowy ward jest naprawdę bardzo ładny i będą chcieli mieć go w swojej kolekcji. To jednak nie wszystko. Niektórzy zasugerowali, że ciekawym pomysłem byłoby stworzenie tego typu skórki nawiązującej do każdego z championów. Co prawda jest kilka totemów, które są powiązane z konkretnymi bohaterami (Amumu, Lux, Draven itd.), ale większość z nich jest bardzo stara i mocno odbiega jakością od tego, co wydawane jest dziś.

Dodatkowo społeczność spekuluje, że być może ward nawiązujący do Aatroxa jest zapowiedzią cinematiku, który pojawi się z okazji rozpoczęcia sezonu. Jest niezwykle prawdopodobne, że to właśnie ten bohater pojawi się w animacji.

Aatrox na pewno pojawi się w cinematicu rozpoczynającym sezon.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends