w

Ten skin z Battle Academia nie pojawi się w normalnym LoLu. Kolejna ekskluzywna skórka dla Wild Rift

Pojawiła się kolejna skórka, która trafi jedynie na mobilną wersję League of Legends.


Wydawać by się mogło, że wielu graczy przywykło już do tego, że Wild Rift od czasu do czasu otrzymuje ekskluzywne skiny. Na początku informacja o takim dzieleniu skórek wywołała wiele kontrowersji, jednak z czasem robiło się o tym coraz ciszej.

Niestety gracze wciąż nie przechodzą obok ekskluzywnych skinów obojętnie. Gdy Riot ogłosił, że stworzył kolejny, który będzie dostępny tylko na wersji mobilnej – wielu fanów zaczęło to aktywnie komentować.

Tym razem jednak nie chodziło o zazdrość, ale o coś nieco innego.

Oto nowa skórka do Akshana, najświeższego bohatera League of Legends.

Battle Academia Akshan tylko dla Wild Rift

Serii Battle Academia nie trzeba nikomu przedstawiać. Od dawna cieszy się ogromną popularnością, głównie przez to, że wielu fanom kojarzy się z mangą i animę – najbardziej ze szkolnymi seriami kreskówek z Japonii. Bohaterowie w tym wydaniu są niesamowicie energiczni i ubrani w żywe kolory. Wszystko to kojarzy się z pozytywną energią.

Niedawno w grze pojawiły się kolejne skórki z tym motywem, w tym m.in. legendarka do Caitlyn czy prestiżowa wersja Leony.

Okazuje się, że w Wild Rift, poza znanymi ze zwykłego LoLa postaciami, takimi jak Graves, Ezreal, Lux i Katarina, ktoś jeszcze dostanie swoją szkolną wersję. Chodzi o Akshana, najnowszego championa, który pojawiły się w League of Legends podczas wydarzenia Strażnicy Światłą 2021.

Nową skórkę z serii Battle Academia ogłoszono na oficjalnych profilach Wild Rift. Jak w przypadku innych skinów z tej linii – Akshan jest niesamowicie kolorowy, a w tle widać innych uczniów z Akademii.

Fani zwrócili uwagę, że bohater na splash arcie wygląda dość karykaturalnie. Niektórzy śmiali się, że twórcy niepotrzebnie zgolili mu większość zarostu, a inni pokusili się na samodzielne poprawki grafiki.

Przepraszam, ale co tu się stało? Jakim cudem z podstawowego Akshana wyszło takie coś?

Chcemy Akshana, który jest hot, a nie tej dziwacznej, brzydkiej i komediowej wersji.

Riot już wiele miesięcy temu zapowiadał, że Wild Rift otrzyma sporo unikatowej zawartości. Kolejna ekskluzywna skórka potwierdza słowa twórców. Wiadomo też, że Rioterzy planują stworzyć z mobilnego LoLa niezależną grę e-sportową.

Budowanie mobilnego e-sportu to dla nas nowe przedsięwzięcie i trzeba się wiele nauczyć. Jesteśmy przekonani, że mamy silną wizję, ale ważne jest, aby przyznać, że osiągnięcie tego zajmie trochę czasu. Dopiero zaczynamy. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami naszymi postępami.

Baza graczy Wild Rift rośnie z dnia na dzień. Nic więc dziwnego, że Riot troszczy się o swoją produkcję i chce nagradzać osoby, które zdecydowały się w nią zagrać. Ekskluzywne skiny mają również za zadanie przyciągać nowych ludzi, którzy być może po wypróbowaniu zostaną przy tytule na dłużej.