w ,

To był najgorszy miesiąc Overpowa pod względem popularności na Twitch od dobrych 4 lat

https://www.instagram.com/remigiuszpusch/

Bycie streamerem nie jest proste, w 2020 jest jeszcze trudniej ze względu na rosnącą ilość twórców.


Obecnie na Twitchu jest naprawdę duża konkurencja. W 2020 roku a platformie pojawiły się osoby, które przeszły z Youtube i zaczęły regularnie streamować po kilka godzin. W efekcie wielu “starych” streamerów zaczęło mieć problemy z utrzymaniem widowni.

Overpow, który ma ponad 250 tysięcy obserwujących, właśnie zaliczył najgorszy miesiąc od 4 lat – 4, bo tyle sięgają statystyki.

Overpow z najgorszym miesiącem od 4 lat

Overpow przez lata streamował League of Legends. W ostatnim czasie zmieniał jednak content, poświęcając więcej czasu na TFT, Among Us czy Phasmophobię. LoL w październiku był dopiero na 4 miejscu z wynikiem przestreamowanych 10 godzin.

W październiku Overpow streamował ponad 240 godzin, zdobył 1310 obserwujących, a jego średnia ilość widzów wyniosła 1459. To właśnie ilość widzów jest najgorszym wynikiem od kilku lat.

Natomiast, jak pokazują statystyki, to dość normalne u tego konkretnego streamera. Okres październik/listopad jest u niego najgorszy praktycznie co roku. W 2017, w listopadzie Overpow miał średnio 1497 widzów, natomiast w październiku 2019 było to 1524 osób. Widać, ze listopad 2020 zaczyna się już odbijać.