w

“To cud, że Riot coś z tego zrobił”. Tak wyglądają gracze DWG wykonujący swoje animacje powrotu w LoLu

Gracze DWG mogli zrobić swoje własne animacje powrotu. W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak przebiegał proces ich powstawania.


Jako, że drużyna DAMWON Gaming wygrała Worldsy, to gracze mogli wybrać sobie postacie, które otrzymają skórki oraz zaproponować swoje wersje animacji powrotów. Normalnie nie ma w tym nic niesamowitego, jedne animacje są lepsze, inne gorsze – dokładnie, tak jak ze skionami.

“To jest tak bolesne do oglądania” – tak brzmi najpopularniejszy komentarz po filmem pokazującym ruchy graczy DWG, które zostały przeniesione do League of Legends. Powodem tego są niesamowicie sztywne ruchy samych zawodników.

Od tych ruchów do League of Legends

W niektórych momentach nawet nie wiadomo, co gracze pokazują. Widać, że coś tłumaczą i prawdopodobnie to to tłumaczenie pozwoliło na finalne stworzenie animacji. Z ruchów zawodników kompletnie nie wynika to, co znalazło się finalnie w LoLu.

Riot musiał się nieźle nagłowić, o co tutaj chodzi i jak przenieść to do League of Legends. Film oczywiście szybko stał się viralem, pokazującym “kocie ruchy nerdów”. Oczywiście nie ma to większego wpływu na samego LoLa i jest bardziej ciekawostką, ale nadal może rozbawić.