w

Tryb One for All jest już dostępny. Tier lista najlepszych postaci

Tryb One for All jest już dostępny na większości serwerów, w tym także na EUNE i EUW.


Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze przed samym eventem wystartował tryb One for All. Riot specjalnie daje go nieco wcześniej, by móc oszacować “siły” serwerów.

Dobrą wiadomością jest fakt, że EUNE zostało potraktowane priorytetowo i włączono je razem z EUW, Turcją oraz Rosją.

Najlepsze postacie na One for All w 2020 roku

Przypomnijmy, że w One for All cała drużyna grą tą samą postacią. Jednego bohatera wybiera się poprzez głosowanie.

Zagłosuj na bohatera, aby zagrać pięcioma jego kopiami! Jeżeli żadna z postaci nie wygra większością głosów, wybrany zostanie losowy bohater spośród tych, na których zagłosowano.

Poniższa tier lista bazuje na przewidywaniach. Będzie aktualizowana, gdy pojawią się statystyki z trybu.

10. Garen

Nieuchronne obrażenia, redukcja obrażeń, tarcza i wyciszenie z przyśpieszeniem. Czego chcieć więcej?

Moje serce i miecz są wierne Demacii.

9. Dr Mundo

Jeden Mundo już jest wyzwaniem, aby go pokonać. Potężne statystyki obronne, ogromne leczenie i obrażenia bazujące na zdrowiu przeciwnika.

Mundo dla ciebie za silny.

8. Trundle

W porównaniu do pozostałych postaci, Trundle nie radzi sobie tak dobrze w walce drużynowej. Jeżeli jednak wybierzemy go (ich) mamy bardzo dobrego pusha, łatwe smoki, barona i szybkie wieże.

To zaboli tylko… BARDZO.

7. Ahri

Niebezpieczna kombinacja nieuchronny obrażeń na Q, świetna kontrola przeciwnika na E i trzy skoki zapewniające dobrą mobilność. Czego chcieć więcej? Ahri sprawdza się bardzo dobrze.

Czy tak ciężko mi zaufać?

6. Wukong

 

Jeżeli wszystkie pięć Wukongów rzuci superumiejętność w tym samym czasie, przeciwnicy znikną tak szybko, jak się pojawili, a dzięki klonowaniu… możemy mieć, aż 10 małp w tym samym czasie.

Mam nadzieję, że mają posiłki.

5. Malphite

Osiągnijcie poziom 6.  Kliknijcie R, gotowe.

Znalazłeś się między kamieniem a kowadłem.

4. Yasuo

Wystarczy jedno dobre podrzucenie, aby aż 5 mogło użyć swojej superumiejętności. Dodatkowo praktycznie nieskończona ściana wiatru, pozwala na łatwe kontrowanie wszystkich walczących z dystansu.

Pogodziłeś się z losem? Bardzo dobrze.

3. Qiyana

Najnowszy rekrut, który zawalczy w tym trybie po raz pierwszy. Dobra synergia z rzeką i krzakami, pozwala na praktyczne zlikwidowanie wszystkich przeciwników samymi superumiejętnościami.

Wyobraźcie sobie pięć niewidzialnych postaci, które bombardują całą Waszą drużynę ogromnymi obrażeniami, a Wy nic nie możecie zrobić.

Postawcie pomnik w tym miejscu.

2. Karthus i Teemo

Prawdopodobnie zostaną wyłączeni w trybie, ale jeżeli Riot zapomni i postanowi ich dopuścić… będzie jedna wielka masakra.

Będzie bolało.

1. Ekko

To właśnie on stanął na najwyższym miejscu podium. Niszczy czas i wrogów. Nikt nie lubi grać na kogoś, kto co 40 sekund może odnowić swoje życie i do tego zadać ogromne obrażenia.

Użycie W i E podczas walki drużynowej zapewni wszystkim ogromną tarczę, a przeciwnika unieruchomi na bardzo długo… za długo.

Obliczyłem już twoje szanse. Przykro mi.

A już dzisiaj wieczorem (21 lub 22) wystartuje wydarzenie Galaktyki 2020.