w

Umiejętności Qiyana, kiedy się pojawi? Wszystko, co wiadomo o nowej postaci!

Reklama

Wczoraj Riot Games ogłosił dodanie do gry nowej postaci – Qiyany.

Reklama

Qiyana to najnowsza postać, jaka trafi do świata League of Legends. Mimo tego, że wczoraj pokazano tylko krótki zwiastun, to dzisiaj można już powiedzieć trochę więcej o nadchodzącej Cesarzowej Żywiołów.

Postać AD, władająca żywiołami

Riot Games swego czasu dał nam podpowiedź w postaci opisu nadchodzącej postaci. Stąd wiemy, że bohaterka najprawdopodobniej będzie bardzo mocno korzystać z otaczającego ją pola walki.

Ten zabójca dysponuje mocami, dzięki którym może w sprytny i innowacyjny sposób wykorzystywać całe swoje otoczenie.

Twórcy podpowiadają również, że przeciwnicy Qiyany powinni trzymać się z dala od ścian i unikać dżungli.

Intruzi niech mają się na baczności i trzymają z dala od ścian, bo gdy wejdą w głąb dżungli, nigdzie nie będzie bezpiecznie.

Jakieś kontrolowanie otoczenia? Tylko w jaki sposób? Tego na ten moment nie wiadomo, wiadomo natomiast, że postać jest tworzona z myślą o walce solo na linii. Mid, lub top – tam ją znajdziecie.

Umiejętności Qiyana w Lolu

Na ten moment Riot nie ujawnia umiejętności, natomiast po motywie przewodnim możemy zakładać, na czym mniej więcej będą polegać.

W ręku trzyma ostrze, które mieni się dwoma kolorami. Prawdopodobnie są to motywy ognia i ziemi. Kształt broni sugeruje, że postać będzie miała atak obszarowy, być może ostrze będzie się kręcić wokół postaci.

Raczej nie wygląda na to, by takim wielkim orężem dało się spokojnie rzucać. Bardziej łapać kogoś i zadawać mu obrażenia z kilku żywiołów jednocześnie. Broń prawdopodobnie będzie mogła je zmieniać w jakiś sposób.

Qiyana – kiedy się pojawi?

Przy Yuumi zwiastun pojawił się 25, a całego bohatera zobaczyliśmy 26 kwietnia. Ostatecznie Yuumi na Summoner’s Rift znalazła się po 19 dniach.

Jeżeli za chwilę poznamy umiejętności Qiyany, to prawdopodobnie w grze zobaczymy ją pomiędzy 24 a 29 czerwca.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends