w

Vi w Arcane tak spodobała się ludziom, że postać z LoLa pojawiła się w typowej bijatyce

Mimo że Arcane miało swoją premierę w listopadzie, to nadal co jakiś czas bohaterowie LoLa pojawiają się w innych “uniwersach”.


Riot podjął współpracę z kilkoma różnymi podmiotami, w tym także chociażby z Fortnite, w ramach której do produkcji Epic wprowadzono Jinx oraz Vi. Teraz ta druga postać pojawiła się w bijatyce, niestety nieoficjalnie.

Mimo tego i tak wygląda to naprawdę dobrze i wręcz idealnie pasuje do całego klimatu. Wiele osób będzie kojarzyć Sifu, choć w Polsce raczej jest to produkcja uchodząca za dość niszową – streamowało ją kilka osób, które dość szybko dawały sobie spokój. W tym temacie nie chodzi o jednak gameplay, a samą Vi.

Klimat, który idealnie pasuje

Vi została wprowadzona do gry jako specjalna modyfikacja, ale spokojnie można powiedzieć, że “oddaje”. Jeżeli kompletnie nie kojarzycie Sifu, to i tak nie szkodzi. Chodzi tutaj głównie o zmieniony model postaci – całość wprowadza naprawdę fajny klimat.

Łatwo sobie wręcz wyobrazić pełną modyfikację, zmianę wszystkich modeli na te typowe z Arcane, nawet przeciwników można by było przerobić. Oczywiście wymagałoby to wiele pracy.

Video

Riot ma jednak sporą podpowiedź w kwestii tego, co można jeszcze zrobić na bazie Arcane i samej Vi. Wiadomo, że studio pracuje nad bijatyką, ale w innym klimacie. Czymś podobnym mógłby się zająć jeden z mniejszych deweloperów w ramach Riot Forge.

A taka bijatyka z postaciami typowo z LoLa naprawdę mogłaby się przyjąć, szczególnie patrząc na całkiem zadowalającą popularność samego Sifu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends