w ,

xQc nie wytrzymał i pocisnął widzom, którzy wyzywają go za rangę w LoLu

xQc jest jednym z najpopularniejszych streamerów, ostatnio wziął się za League of Legends.


xQc od Overwatch bardzo sprawnie przeskoczył do streamowania innych gier. Jest to jedna z niewielu osób, która mówi dokładnie to, co myśli. Czasem jest to coś miłego, innym razem kompletne wyzywanie.

xQc w swoim stylu pocisnął widzów

xQc od niedawna gra w League of Legends, w efekcie czego po swoich meczach kwalifikacyjnych trafił do Srebra, jednej z najniższych rang w grze. Widzowie nie dawali mu o to spokoju, więc postanowił wyjaśnić dobitnie, że wyzywanie go nie ma najmniejszego sensu.

“Wszyscy ci, którzy są brązami, srebrami, wiecie, że nigdy nie będziecie lepsi, jesteście kompletnymi śmietnikami. Kiedy wejdę do najlepszych, pamiętajcie, że wyzywaliście mnie za bycie chwilowym Srebrem, podczas gdy wy zawsze nim będziecie i nigdy nie będziecie tak dobrzy, nawet nie zbliżycie się do moich umiejętności.”

Streamer potem już zaczął mocno obrażać, po czym wyłączyć kamerę, a stream zwyczajnie się skończył.

“Cześć ty ***, twoja mam jest odrażająca, odrażająco gruba krowa…”

Widzowie byli dość mocno zszokowani i trudni im się dziwić. xQc jest znany ze swoich wybuchów, ale chyba nikt nie spodziewał się takiej wiązanki na koniec. Natomiast faktycznie, streamer zapewne niedługo będzie w znacznie wyższej dywizji.