w

xQc opowiada dlaczego uważa, że społeczność League of Legends jest najgorsza na świecie

xQc/Riot Games

Popularny zagraniczny streamer wyraził swoją opinię na temat społeczności League of Legends.


Felix “xQc” Legyel podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z fanami gry od studia Riot Games. Stwierdził, że uważa ją za g*wnianą i najgorszą na świecie, a Riot sam sobie ją wyhodował. Wszystko oczywiście odpowiednio dla niego uargumentował.

Najgorsza społeczność

Streamer bardzo rzadko trzyma swoją opinię tylko dla siebie, nieważne czy są one przechylne, czy też nie dla danego tytułu. Nie boi się powiedzieć tego, co myśli, a przecież na żywo oglądają go dziesiątki tysięcy osób.

Tym razem xQc skrytykował jedną z największy społeczności świecie, skupionej wokół gry online. Wszystko przez to, że fani serii śmiali się i trollowali go z powodu jego niskiej rangi.

Pod napływem emocji szybko skomentował to, co się dzieje.

Myślę, że Riot Games i nie żartuję, ze względu na Riot Lyte, który przez przypadek stworzył najbardziej g*wniane społeczeństwo na ziemi.

Riot Lyte, jest jednym z pracowników studia Riot Games, który odpowiada za stworzenie systemu komunikacji.

Zrównali i uznali wszystko, jako toksyczne zniekształcając znaczenie tego słowa, zwodząc swoją bazę graczy w myślenie, że wszystko jest toksyczne. Ktoś powie “pokonany (outplayed z angielskiego dop.red.)” i myślisz, że to jest toksyczne? To nie tak działa! To nie jest według definicji tego słowa!

Później na streamie wyjaśnił, że „lubi Riot Games”, ale uważa, że ​​„Riot Lyte na stałe naraził bazę graczy”.

Przypomnijmy, że Riot Lyte odszedł z firmy w maju 2016 roku, ale według xQc zainfekował on bazę graczy praktycznie na stałe.