w ,

Za co RandomBruceTV został permanentnie zbanowany na Twitchu? Powód bana

Kanał RandomBruceTV został permanentnie zbanowany.


Bruce jest jednym ze stosunkowo znanych streamerów League of Legends. Jego kanał w wakacje radził sobie naprawdę dobrze. I choć jego transmisje były odbierane bardzo różnie, to mimo wszystko widownia dopisywała.

Spadek rozpoczął się od roku szkolnego, podobnie wygląda to u wielu innych streamerów. Średnia widzów, jaką pokazuje Twitch Tracker to 776.

Permanentny ban RandomBruceTV

Teraz streamer został permanentnie zbanowany. Powód został podany na grupie Szerzenie Brusa. Wpis pokazuje email od Deszcza – osobę odpowiedzialną za polskiego Twitcha.

„Cześć Aleksander,

Dzisiaj piszę w niestety mniej przyjemnym temacie.

Dostałem informację z naszego działu moderacji, że niedługo Twój kanał zostanie zablokowany. W jednym ze swoich ostatnich streamów otrzymałeś parę donacji, które zawierały w sobie obraźliwe/rasistowskie zwroty. Według nagrania, nie zareagowałeś w żaden (red. wiadomość urwana, prawdopodobnie słowo „żaden”) sposób, co więcej potem przez dłuższy czas nickname tych osób (które również były mamiące nasze wytyczne) wisiały u Ciebie w overlawy jako last tippers. Ze względu na to, że jest to kolejne zawieszenie to tym razem jest ono permanentne. Przykro mi.”

Co o tym sądzi sam zbanowany? Twierdzi, że nie przypomina sobie żadnych maili, a jedyne n-wordy, to były te w Rust.

Ban Bruce’a jest permanentny, natomiast nie jest to ten najgorszy typ zawieszenia. Przypomnijmy, że rekordziści w Polsce mieli po 3-4 bany permanentne. Streamer nawet w mailu dostał informację, że może próbować się odwołać.

Jeżeli napisze dobre odwołanie, to bardzo możliwe, że zostanie odbanowany. Oczywiście jest też szansa, że Twitch kompletnie odrzuci odwołanie i ban pozostanie utrzymany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends