w ,

Za co RandomBruceTV został zbanowany na Twitch? Widzowie załatwili streamera donacją

RandomBruceTV został ponownie zbanowany na Twitch.


Streamer ostatnio miał największe przyrosty widzów w swojej historii. Jego kanał śledziło mnóstwo osób, głównie przez trwający challenge. Teraz Bruce ponownie musi zrobić sobie odpoczynek.

Streamer niedawno miał już 1-dniowego bana za rozwiązywanie quizów, na których jeden z widzów umieścił treści 18+. Tym razem chodziło o coś podobnego.

Widzowie załatwili bana

Podczas nieobecności Bruce, jeden z widzów wysłał donację z “n-wordem”. Jak się można było domyślać, skończyło się to banem. Twitch w takich wypadkach działa bardzo sprawnie i w momencie wielu zgłoszeń po prostu zawiesza kanał.

Oczywiście, ktoś zrobił to z premedytacją i raczej nie ma co do tego większych wątpliwości. Trudno powiedzieć, na ile streamer został zablokowany. Zazwyczaj za tego typu przewinienia Twitch daje bany na 24 godziny, lub 3 dni. Chodzi tutaj o pozwalanie na toksyczne zachowanie. To coś, za co bana dostała między innymi MaaiLinh:

“Zezwalanie na nienawistne zachowanie z udziałem widzów podczas transmisji.”

RandomBruceTV osiaga na Twitchu bardzo dobre liczby, jego widownia wzrosła o ponad 200%. Głównie dlatego, że podczas transmisji dzieją się zabawne akcje w League of Legends, przy których niekiedy trudno nie wybuchnąć śmiechem.