w ,

Xayoo dostał bana w Lolu, za co i na ile? Logi z czatu

Xayoo, jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce został zbanowany w LoLu.


Xayoo jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych osób, jeżeli chodzi o Twitcha. Na jego transmisjach League of Legends występuje bardzo często, dlatego ostatnie zawieszenie będzie naprawdę bolesne.

Streamer otrzymał bana za wyzywanie na czacie. League of Legends często jest kojarzone z toksycznością, a takie sytuacje zdecydowanie nie poprawiają wizerunku gry.

Ban Xayoo w LoLu

Xayoo podczas dzisiejszego streama został zbanowany w LoLu za wyzywanie graczy. W sumie jego konto zablokowano na 14 dni. Powodem było wyzywanie na czacie. Poniżej możecie zobaczyć logi z czatu z tymi zdaniami, za które Riot zdecydował się nałożyć bana.

Bany tego typu nie są jakąś rzadkością, natomiast według większości społeczności, żaden gracz nie powinien zachowywać się w taki sposób. Z drugiej strony gracze LoLa zdaje się rozumieć, że czasem po prostu nie da się wytrzymać. Tylko, czy to jest odpowiednie wytłumaczenie?

Xayoo według serwisu streamerzy.pl jest w tym miesiącu na drugim miejscu pod względem popularności (oglądanych godzin). Wyprzedza go jedynie Gucio.

Nie można jednak powiedzieć, że Xayoo jest niesamowicie toksyczny. Czasem każdemu puszczają nerwy i dobrze, że Riot reaguje.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends