w

Zmiany w rozgrywkach Clash, które trafią do League of Legends w sezonie 2022

Twórcy League of Legends przyglądają się Clashowi i nagrodami, które można zdobyć w turnieju.


Riot podzielił się z fanami sporą ilością informacji dotyczących tego, co w najbliższej przyszłości będzie działo się w League of Legends. Jedną z większych nowości są poprawki ukierunkowane na tryb Clash, w którym gracze mogą rywalizować w regularnie odbywającym się turnieju z innymi na podobnym poziomie.

Co zmieni się w Clashu?

Od przyszłego roku gracze mogą spodziewać się tego, że ich nagrody będą lepiej widoczne, aby wiedzieli oni, o co walczą w turnieju. Riot przyznał, że nie do końca wykonał dobrą pracę, jeśli chodzi o komunikowanie fanom tego, o co toczy się walka.

Połączenie sił z drużyną i podjęcie wyzwania, jakim jest Clash, zapewnia wiele ekscytujących przeżyć, które bardzo dobrze odpowiadają naszej wizji gry w League. Zauważyliśmy jednak, że gdy przegracie swoje dwie pierwsze gry w turnieju, trudno wam znaleźć motywację do dalszej gry. Częściowo przyczyną takiej sytuacji jest fakt, że nie spisaliśmy się (a nawet całkiem daliśmy ciała), jeśli chodzi o pokazanie wam, co wciąż pozostaje w puli, zarówno w konkretnym turnieju, jak i podczas całego sezonu.

Niezależnie od tego, co jest nagrodą, wszystko, co jest związane z Clashem, ma być od przyszłego sezonu wyświetlane lepiej. Riot najwyższy priorytet kładzie na utrzymanie zaangażowania graczy w branie udziału w rozgrywkach Clash – nie tylko w przypadku pojedynczego turnieju, ale przez cały sezon.

Twórcy wspomnieli również o tym, że pracują nad “niewielkimi ulepszeniami w bieżącym sezonie”, aby gracze mogli przyzwyczaić się do wszystkiego, co ma nadejść na początku sezonu 2022.